[]

Annemin geçmek bilmeyen "alerji"si

Doktor alerji diyor ama neredeyse 1 yıldır hiç geçmiyor. Başka bi şey olabilir mi?

Araştırma hastanesine gitmeye ikna edebilirsem dermatoloji mi alerji/immünoloji mi başka bi poliklinik mi?


 
Sedef de olabilir, dermatolojiye gidin bi.


  • neferkitty  (21.09.15 17:02:45) 
cildiye. alerji ise alerji testi yapıldı mı? bu tarz problemler stresten olabiliyor. 4 yıldır hastalığını rosa sanan arkadasım bu yıl baska bir hastalık old. öğrendi. üniversite hastanesinde profosör tanı koydu ve ilaç tedavisinden sonra iyileşti.


  • siedorf  (21.09.15 17:03:40) 
Toz alerjisi olabilir.

Ben dermatolojiye gitmiştim.
  • youkoso hitori bocchi  (21.09.15 17:13:32 ~ 17:49:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.