İphone 5S / Facebook kullanımı & Virüs

İphone 5s kullanıyorum.

Facebook'a safari'den giriyorum, aplikasyonu severek kullanmıyorum çünkü. Son birkaç gündür Facebook her iki üç girişimde bir email adresimi ve şifre bilgileirimi girmemi istiyor. Bu işlemi gün içerisinde 5-6 kez yapmam gerekiyor. Eskiden devamlı oturum açık kalırdı. Aynı şey gmail için de geçerli. Bu değişiklik neden olmuş olabilir? Nasıl devamlı oturum açık kalabilirim (aplikasyonsuz)?

Bir de safari'de gezerkenki sayfa rengi beyazdan siyaha döndü. Oturumdan belli sürelerle atılma durumum da yine aynı andan itibariyle var.

iphone 5s'e virüs girer mi? Acaba ondan mı kaynaklı bu sıkıntı?

"özel dolaşma modu"nda açıyor olabilir misiniz acaba? öyle sanki.

  • bol kepce  (15.09.15 15:30:03)
O dediğiniz şeyi nasıl kontrol edebilirim?

  • dessy  (15.09.15 15:31:14)
postimg.org

kırmızıyla gösterdiğim yeri tıklayıp sol altta "özel" kısmı seçili mi ona bakın. eğer seçiliyse üzerine dokunup pasif hale getirebilirsiniz. sayfa beyaz olur o zaman tekrar. sonra da "bitti" deyip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • bol kepce  (15.09.15 15:40:51)