bir insan niye hard rock cafe t-shirtü giyer

Sb

giyinme ihtiyacını karşılamak için.

  • king lizard  (16.08.15 14:30:41)
bir insan neden takım formasıyla sokakta gezer maç yokken. barcelona forması giyenler var mesela, neden acaba?
hard rock cafe anlaşılabilir de forma ney gerçekten?

  • cekilmis gayfe  (16.08.15 14:31:55)
merhaba, ben yurt dışını gördüm. Ayrıca hard rock kafe'de takıldım. Her yurt dışına giden hard rock cafe'yi bilmez; ama ben biliyorum.

için giyer.
  • aida bardak  (16.08.15 14:35:06)
"Ben Burda yazan yeri gezdim haberiniz olsun yani ona göre bilin" demek için.

  • Mcfly  (16.08.15 14:36:01)
Sen neden tisort giyiyorsun? Hic anisi olan bir kiyafetin ya da tisortun yok mu?
Bende de var ve sirf ben de ani kalsin diye aldim arada da giyiyorum. Millete tisortle mi hava atacagim ? Ayrica guzel dizaynlari var.

  • qazaqwsx  (16.08.15 14:50:04)
geçenlerde aynı duyuru açılmıştı
bir arkadaş bunu yollamıştı

society6.com
  • eksimeksi  (16.08.15 14:50:11)
Sevdiği için

  • limoncello  (16.08.15 14:56:17)
Ben Tantunici nafi usta tshirtü alıp giymiyorum çok saçma geliyor.

  • kelepir  (16.08.15 14:57:50)
Genç uzun saçlı özenti ergenler rahatsız :)

  • kelepir  (16.08.15 15:29:59)
hard rock cafe t-shirt'üne gelene kadar...

  • mermize  (16.08.15 15:37:58)
Acıyorum ama umrumda değil

  • kelepir  (16.08.15 15:37:59)
İsim yapmis bir sekilde, ondan

Ayrica Cekilmis gayfe +1
  • stavro  (16.08.15 15:40:34)
"Tantunici mahmut ustayla hard rock cafeyi bir tutmak" diyerek hard rock cafe'nin, oraya gitmenin, onun tisortunu giymenin ayrıcalık olduğu, prim yapılacak bir şey olduğu düşüncesi kanıtlanıyor.
Evet amaç, %90 hava atmaktır.

  • sckxyss  (16.08.15 15:42:10)
bence asıl soru: "neden giymesin?" olmalı.

ben herhangi bir yerin reklamını yapmak istemediğim için marka yazılı şeyler giyinmeyi tercih etmem, ama bunu tutup hard rock cafe'ye indirgemem. ha hard rock cafe, ha adidas, ha gap... tişörtü çok beğendiysem ama üzerinde markası yazıyorsa da sırf markası yazıyor diye almamazlık da etmem, markanın ilan gibi olmamasına dikkat ederim sadece.

hard rock cafe'nin ise olayı adidas ya da gap'ten daha farklı. farklı ülkelerde, farklı şehirlerde olan ve belirli bir stili/müzik zevkini/ne dersen öyle de yansıtan bir durumu var onun. nyc'ye gidip oradan "nyc" yazılı tişört alıp giyebilir bir insan tıpkı "istanbul" yazan bir tişört giyebileceği gibi.

"hard rock cafe tişörtü giymek ergen işi" de diyebilirsin, dc marvel tişörtü giymek de bir zamanlar ergen işi olarak görülüyordu, bırak geek'i dork işi olarak görülüyordu, şimdi gayet normalleşti. bu da sana normal gelmediği için sana batıyordur. çevrende görmeye alışık olsan yadırgamazdın.

dünyada tantuniden başka zevkler de var.
  • whimsical  (16.08.15 15:44:06)
Hard rock cafe neden kendi tişörtünü satar?
Yurtdışında daha çok giyen var. Tr'de o kdar giyen yok. Geçen ben de mini anket yaptıydım burda. Fakat lakin ki hala giymediğimi fark ettim.

Herkesin kimseye karışmaya hakkı yoktur. Eyorlamam bu kadar.
  • intihar etsem de kendime gelsem  (16.08.15 16:00:19)
Reklam panosu gibi dolaşmak için herhal

  • mistreated  (16.08.15 16:25:51)
aynen ben de anlamiyorum. niye reklamini yapiyorlarsa artik

  • baldur2  (16.08.15 16:30:48)
Kimsenin reklam amacıyla giymediği gerçek bu bir.

Hard rock cafe tişörtlü bazı kişilerin hava atmak için giydiği de gerçek bu iki.

Üçe gelince, bir insanın gezdiği şehirlerden hatıra olarak bir şey almak istemesi mi saçma sizin için? Gittiği hard rock cafelerden o tişörtleri alması bir çeşit koleksiyon mantığı. Mesela ben magnet alınmasını saçma buluyorum, çünkü hiçbir işe yaramıyor o. Ama bu benim düşüncem. Gidip de magnet alan insanlara amacın ne buzdolabını reklam panosu yapmak mıııo demiyorum. Neyse hard rocka gelince bu tişörtleri alan kişi tişört sayısını ilerde arttırabilir; koleksiyonunu geliştirebilir ve o tişörtleri giyebilir de aynı zamanda. Win win. Parası olana ve o tasarımı beğenene güzel hatıra. Tabii hard rock cafelerin bir konsepti de var. Kişi rocker da olabilir.

Biraz karışık anlattım ama sonuç olarak kişilerin gittiği şehirlerden tişört alması ve daha sonra onları giymesi anormal bir şey değil, dalga geçilecek bir şey hiç değil.

Ayrıca bence giymeleri de güzel. Yanımdan hard rock tişörtlü biri geçti mi gittiği şehre bakıp gittim mi gitmedim mi diye düşünüyorum, şehri merak ediyorum vs.

Ps. Değil hard rock cafe tişörtü giymek, gittiğim hiçbir şehirde hiçbir hard rock cafeye ayak dahi basmadım. Hatta bunun muhabbetini kapitalizme yenilmedim! olarak çok da yaptım, ona göre yaani.
  • okuyamıyom ben ya  (16.08.15 17:12:16)
hard rock'ın yine gezme-görme-anı vs bir sürü anlamı var kocaman "GAP" yazan tişört sweatshirt giyenlere ne demeli?

tişörtler ilgi alanını hobilerini vs gösterme yöntemi oldu, o yüzden hard rock, metal grupları, marvel karakterleri, komikli şeyler hatta formalar bile anlamlı olabilir bence. Ama her yerinde öküz gibi marka adı logosu olanlar çok komik oluyor. Louis vuitton'un her yeri logolu çantaları mesela...
  • rodriguez2  (16.08.15 18:54:47)