Duyuru da "Amaçsızca silinen"gönderiler

Biraz önce açtığım "Günün Kombini, bugün ne giydiniz" duyurum, modaratörler tarafından silindi.Bu kadar amaçlı amaçsız gönderi varken hangi akla hizmet siliniyor, bu duyuru

Duyurunuzu "forum benzeri kullanım"dan ötürü sildim.

  • kaymaktutmayansicaksut  (06.08.15 11:43:11)
aslın da senin söylemiş olduğun "forum benzeri"kullanım gibi birşeyle açmış olduğum duyurunun alakası olmadığını biliyorsun demi.Okumadan mı siliyorsunuz bu duyuruları çok merak ediyorum.Silmeyin kardeşim insanların duyurularını,yapmayın böyle şeyler

  • john  (06.08.15 11:46:36)
şimdi sorunun sorum biçimine göre değişiyor o şekilde sorduğuna göre silinmesi bence mantıklı bi amacı yok sorunun (benimde bu şekilde amaçsız sorularım oldu kabul ediyorum ama neden siliyosunuz diye serzenişte bulunmadım)

Soruyu kendime alışveriş yapacağım bugün üzerinizde olanlara göre kıyafet zevki edinmek istiyorum ne çeşit şeyler giydiniz trend nedir vs şeklinde sorsaydın bi amacı olurdu sorunun.

Ha sonra duyuruda seviye kalmadı diye ağlıyoruz hepimiz.
  • basond  (06.08.15 11:51:18)
@basond biraz önce başka bir duyuruya verdiğin cevap, çok mu amaç teşkil ediyordu merak ettim?

  • john  (06.08.15 12:03:44)
hayır amaç teşkil etmiyordu soruya verilmiş bir cevaptı ama.

  • basond  (06.08.15 12:06:34)