İstanbul'da "ders çalışmalık" kütüphane?

Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde yaz okuluna gidiyorum. Davutpaşa kampüsüne yakın nerede kütüphane var? Davutpaşa olmak zorunda değil, ulaşımı kolay olan civardaki yerler de olur.

Üniversitenin kendi kütüphanesi 16.30'da kapanıyormuş.

kitap kullanmıcaksanız marmara üniversitesi bahçelievler kampüsünde var kütüphane akşama kadar açık oluyor bildiğim ama şuan yaz dönemi belki farklıdır. kitap kullanmıcaksanız dememin sebebi aradığınız her kitap yoktur işletme fakültesi olduğu için o tarz kitaplar var hep.

  • masa penisi  (23.07.15 20:52:12 ~ 20:52:40)
Teşekkürler, evet kendi kitaplarım, notlarım var zaten. Sessiz çalışma ortamı için gitmek istiyorum.

  • leans  (23.07.15 20:56:11)
Avcilarda baris manco kultur merkezi var metrobusle istanbul uni kampusu duraginda inip solda carsidan asagi inince. 5 dakikalik yurume mesafesinde.

  • mukrime  (23.07.15 21:00:03 ~ 21:01:19)
85t ile taksim yapıp atatürk kitaplığı'na gidebilirsin, 24 saat açık. yani en son öyleydi.

  • volkatina  (23.07.15 22:24:42)
yalnız atatürk kitaplığı aşırı kalabalık oluyor, ne zaman gitsem önünde uzun bir kuyruk, içeridekiler çıktıkça alıyorlar sıradakileri. sabah erken gitmek lazım yer bulabilmek için.

  • peggy  (23.07.15 22:29:48)
yaz dönemi olduğu için lise grubu kalmamıştır diye düşünüyorum, uğrayıp bakmakta fayda var.

  • volkatina  (23.07.15 23:11:55)
Lise grubuna gerek yok, üniversitede okuyorum zaten :)

  • leans  (24.07.15 00:58:03)
iü beyazıt kütüphanesi var 24 saat açık.sınav zamanları çok kalabalık ama şu anda iyidir sanırım.

  • high hopes of the sozluk  (24.07.15 02:25:06)
senin için demedim zaten :P
yıl içinde sınavlara yakın liseli doluyor kütüphane, şimdi rahattır gidebilirsin manasında.

  • volkatina  (24.07.15 02:33:48)