Avea "Yükle Kazan" kampanyası

Evet duyuru insanları ve Avea kullanıcıları. size güzel bir soru soracağım. Avea tarifem "mobil öğrenci" ayrıca "Patlıcan" üyesiyim. Biliyorsunuz patlıcan üyelerine ayda 150 kontör yüklediklerinde bir defaya mahsus 180 dakika hediye süre veriliyor. Şimdi avea'nın sitesini gezerken "yükle kazan" kampanyasını da gördüm. orada ise 100 kontör yüklediğinizde 60 dakika hediye süre verildiği yazıyordu. üye oldum ona da. fakat aklıma şu soru takıldı. ben 150 kontör yüklediğim de;

1)patlican üyeliğimden dolayı sadece 180 dakika hediyem mi gelecek?
2)"yükle kazan" kampanyasından dolayı sadece 60 dakika hediyem mi gelecek?(en son üye olduğum kampanya bu olduğu için soruyorum, yani bu kampanyaya üye olmam, patlican'daki üyeliğimi(180 dakika hakkımı) engeller mi?)
3)yoksa en güzel ihtimal her iki kampanyaya üye olduğum için toplam 240 dakika hediye süre mi gelecek?

100 yüklersen 60 dk; 150 yüklersen 180 dk hediye konuşma süresi gelir.

  • henry gale  (12.09.09 03:22:53)
yani ikisi birarada gelmez.ya 60dk ya 180dk

  • voodoo 007  (12.09.09 11:44:16)
avea'dan zaten ikisini birden vermesini beklemezdim:)

  • okanlash  (12.09.09 11:51:58)
ufacık bir tavsiye:ben de avea mobil ogrenci kullanıcısıyım ve patlican a uyeyim.
ama aveanın beni sömürdügünü farkettim ve vodafone un cep1 tarifesi cok uygun geldi.

  • voodoo 007  (12.09.09 12:09:18)