deseler ki "cuma akşamı senin ne istersen yapalım"

Ne yapmak isterdiniz?

Yer istanbul sehir dışına çıkmak zor.

Bir de güne takilmayin, olay üç beş gün meselesi değil sen hala anlamadin mi? :)

kim diyor bunu, sevgili, arkadas, aile?

edit sonrasi edit: sevgili boyle bir sey dese, sokaklarda surtmek, disarida bir sey yapmak isterdim. aile boyle bir sey dese, evde oturalim derdim, arkadaslar boyle dese yine evde oturalim derdim.
  • yuzır  (06.05.15 16:39:32 ~ 16:44:25)
Hepsi olabilir aslinda, ben genel olarak istekleri merak ettim.

  • ela  (06.05.15 16:42:44)
ben dans etmeye gitmek isterdim. deli gibi içip deli gibi dans edeceğin yere götürün beni derdim

  • sta  (06.05.15 16:45:37)
rahat birakin beni evde oturcam derdim.

  • der meister  (06.05.15 16:51:52)
ben şahsen üstüme alınmadım.
sdkfjsf
"sen hala anlamadın mı" ne arkadaş? özelden mesaj gönder kimi kastediyorsan, bizi karıştırma.
  • aithra  (06.05.15 16:51:52)
terastaki şezlonga uzanıp krem şantili çilek ya da tuzlu can erik yerken friends izlemek isterdim

  • littlejack  (06.05.15 16:52:05)
sushi yemek isterdim bayadır yemedim canım çekiyor

  • argent dawn  (06.05.15 16:58:56)
@aithra olay üç bes agac meselesi değil sen hala anlamasin mi? Hani gezi falan. Öyle kalip o, takilmayalim :)

  • ela  (06.05.15 17:06:22)
önce istiklalde birbuçuk tavukcudan tavuk sonra ceneviz meyhanesi vur patlasın çal oynasın. sonra boğaz gören bir yerde bira muhabbet kapanış.

  • dokuzonbeş  (06.05.15 17:28:51)