h&m gezerler sorum size

sonradan gelen önemli not: aradığım ürün resimdeki değil, resimdekinin benzeri olan az daha uzunu..

bu mağazanın bir ürünü var lanet olsun ki zamanında almadım, şimdi de bulamıyorum, daha doğrusu sadece forum istanbul mağazasına ve internet sitesine baktım sitede de göremeyince nereye gideceğimi nereden bulacağımı bilemedim..

ürün resimdeki şortun az daha uzunu, diz üstü modeli: www.hm.com
mağazada sadece bu boy var ama bana diğeri daha uygun onu bulmak istiyorum..

herhangi bir mağazasında bahsettiğim ürünü gören bilen varsa bir el atsın da hemen gidip alayım lütfen..

aynı fiyat kategorisinde ve benzer model satan başka mağaza da olur..

istediğim boyun erkek versiyonu var ama kadında kaldırıp kısasını bırakmışlar (modelde değişiklik yok, uzunu satılırken kısası da vardı) erkek için olanı almayı da düşündüm ama arka taraf yanlar vs. çok kaba duruyor, olmadı yani..

teşekkürler..

not:
şehir: istanbul

ben bunu 2 hafta önce h&m'de denemiştim :) ankara'daki cepa adlı alışveriş merkezindeki h&m'de.

  • jesuistrestriste  (24.04.15 13:05:09 ~ 13:05:33)
Bağdat caddesinde geçen gün yeni h&m açıldı, suadiye'de. Bugün ben gezdim ama aşırı kalabalık olduğu için herşeye bakamadım, kendimi dışarı zor attım. İmkanınız barsa bir gün caddeye inip bakın. Mümkünse hafta arası erken saatte. Bugun saat 11:00'de ezilme tehlikesi geçirenler oldu çünkü.

Ben de sakin bi zamana denk gelirsm haftaya haber veririm
  • Hersheys  (24.04.15 13:45:13 ~ 13:46:31)