psikiyatri poliklinigine "napiyonuz lan deliler" diye giriş yapan doktor

Olsa nolurdu ya ? Daha samimi olurdu heralde

kime gore daha samimi? oradaki hastalar farkli samimiyet derecelerini olcebilirler mi sence?

  • baldur2  (13.04.15 13:46:07)
alnının ortasına sandalye yiyebilecek bir doktor olabilir.
bazı hastalar asabi/paranoyak ve cezai ehliyeti yok :)

  • titiraprap  (13.04.15 13:51:36 ~ 13:51:55)
çok ama çok çirkin olurdu. ayrıca doktorun samimi olması gerekmiyor. kimsenin samimi olması gerekmiyor zaten. bir de psikiyatristler ve psikologlar 'deli' kelimesini kesinlikle kullanmıyorlar.

  • rock n roll  (13.04.15 13:54:23)
napıyonuz lan yomraım dese.

  • rnks  (13.04.15 13:54:32)
eski psikiyatristim her terapimde bana defalarca psikopat vb bir sürü şey söylerdi.

ilk gittiğim an fix "ne haltlar yedin bu hafta manyak şey?" sorusuyla başlardı.

sürekli cümle içinde benim ne kadar gerçek dışı düşündüğümü yüzüme vururdu.

yani aslında oluyor bu dediğin. sen psikopatsın diye diye beni psikopat yaptı adi adam :D
  • disardayim  (13.04.15 13:55:46)
o da deli teşhisi yerdi muhtemelen.
ben kliniğe kafa atarak giren psikiyatr tanıyorum. çok kafa adamdı. akıl sağlığını deli taklidi yaparak koruyordu zannedersem.

  • kargn  (13.04.15 14:48:25)
psikiyatri polikliniğine sadece deliler mi gidiyor?
gidenler deliyse oraya onları kim götürüyor?
deli diye akıl sağlığını kaybetmiş kişilere diyorsanız eğer, oraya akıl sağlığını kaybetmekten şüphe duyan insanlar da gidiyor. kelimelerinizi seçerek konuşun. komik değildi.
  • safepassage  (13.04.15 14:57:10)
Komik degilmis
Olm her halti niye bu kadar ciddiye alıyorsunuz ya ?
Psikiyatriye sadece delilerin gitmediğini ben de biliyorum dört yildir da bunun için gidiyorum
Bizimki kafa eleman biraz. Bu potansiyel var yani
  • Euxinos007  (13.04.15 15:02:58)