Max. 3500TL'ye 17" hangi laptop'u önerirsiniz?

Arkadaşlar özellik olarak olmazsa olmazım 17 inç ekran, i7 işlemci ve düşük kapasiteli de olsa ssd olması şart. Bunlar haricinde mümkün mertebe sessiz çalışan bir laptop arıyorum. Bu özelliklerde maximum 3500TL'ye piyasada rahat bulunabilecek hangi laptop'u önerirsiniz? Aşağıdakini buldum ama ısınma vs konularında nasıldır bilemedimç

(git: www.vatanbilgisayar.com)

sizin bulduğunuz laptop U serisi işlemciye sahip. daha az enerji harcar ancak pil daha uzun dayanır. görece sessiz de çalışır. eğer oyun veya grafik işlemleri gibi şeyler için alıyorsanız (ki öyle görünüyor) ve incelik sizin için çok problem değilse Monster bilgisayar öneririm. üstelik HDD yerine SSD seçme şansınız var ki çok ufak tefek miktarlarla bu işlemi sağlıyorsunuz. 3500 liraya afedersin at gibi bilgisayar alınır

  • orada olmayan adam  (06.04.15 22:46:31)
git asus al hocam.acer,hp falan onerio adamlar ya.2012 nisan ayında aldım,3 sene oldu daha tamir yuzu gormedi benimki...

  • winstonsoft  (06.04.15 23:58:52)
Msi marka laptoplar piyasada pek bulunmuyor o yüzden onlardan vazgeçtim gibi. Monsterlar hakkında da çok iyi şeyler duymuyorum o yüzden ondan da vazgeçmiş durumdayım. Bunlar haricinde önerilere açığım.

  • mayday  (06.04.15 23:59:35)
sen siki bi donanimciya benziosun yegen.msi falan.gez,dolas,karsilastir,al bence.

  • winstonsoft  (07.04.15 00:13:07)