lutfen yardim - asus telefon "teknik bilgi yardimi"

arkadaslar selam. lutfen bilen biri bana cahile anlatir gibi anlatsin ne yaoacagimi. wireless baglanmiyor, edge normalden cok cok az cekiyor. yani cekiyor da internete cok dusuk seviyede ve yavas girebiliyor. bazen girmiyor. batarya normal kullanimda, edgede yani 2g de iken bile 3 4 saatte bitiyor.

sarj son 1 2 ayda oldu, digerleri son 1 2 haftada. zenfone 5 telefonum. wylulde aldim daha. ama kullanilmaz halde.

unroot mu yapayim, nasil yapayim, en temiz hale mi dondureyim, root gider mi hic bilmiyorum yani.

lutfen surada yazdiklarimi okuyuo bana adim adim ne yapacagimi anlatin.ozel mesak da olur cok sevinirim, tlf no mu vereyim, whatsapptan da olur. ama lutfen yardim.

mobile.donanimhaber.com

lan yok mu bi yardım eden yav, pls :(

  • brad pitt  (19.02.15 20:46:08)