bana bir TV lâzım...

LED tv almayı düşünüyorum. önceliğim sabitdiskten film/dizi izlemek ve altyazı rengini değiştirebilmek(LG'den başka markada görmedim).

LG modellerinde altyazı için renk seçeneği var(en azından gördüklerimde).
Bir de philips'in android tv'si var, philips'te altyazı renk seçeneği yok ancak android marketten altyazıyı değiştirebileceğim bir oynatıcı kurarak çözülebilir mi merak etmiyor değilim.

LG(2499tl):
is.gd
philips(2499tl):
is.gd

ne dersiniz? bir de bu fiyata 4K LG televizyonlar satılmakta ancak 4K almak ne kadar mantıklı?

meraklısına not: aslında dizüstü alacaktım ama 5.nesil intel işlemcilerin ufaktan piyasaya düşmesi ile biraz beklemeye karar verdim. Elimdeki para ile de TV alayım dedim.

1.5 yıldır lg smart-led tv kullanıyorum, film/dizi izlemek ve altyazıyı ayarlamak çok basit. uyumlu olmayan altyazıyı +0.5, -0.5 seçenekleriyle ileri geri alabiliyorum hatta. lg öneririm ben.

  • signore  (18.02.15 19:27:40 ~ 19:27:58)
philips o kadar iyi değil. lg. 4k'nın şuan için anlamlı olduğunu düşünmüyorum. tabi netten 4k film falan indirirseniz bi anlam ifade edebilir ama düşük boyutlarda ne anlamı var 4k'nın?

  • she was my baby  (18.02.15 21:00:26)
samsung var bende hatırlamıyorum seçeneklerde altyazı rengi varmıydı ama hiç ihtiyacım olduğunu hatırlamıyorum yaw? neden renginin değişmesi o kadar önemli bir kriter senin için?

  • selam  (18.02.15 22:12:50)
@Selam hakli, renk degistirmek cok onemli bir sey degil. Ben tum renklerde denedim ayrica, beyaz haric hicbiri rahat okunmuyor.

  • signore  (18.02.15 23:07:16)
@selam ve signore
benim için sarı altyazıdan başkası yalan. aile de alıştı, "altyazıyı sarı yap" diye uyarıyorlar.

  • late viper  (19.02.15 08:57:47 ~ 09:00:44)
sonuç:
LG 49UF8507 oldu, memnunum.

  • late viper  (13.07.15 19:31:26)