Pink Floyd - The Endless River albümünü en kısa nasıl temin edebilirim?

Pink floyd'un yeni albümünü almaya çalışıyorum ama idefixte şaka gibi bir süreç yaşadım iptal ettim bunu fiziksel albüm olarak türkiyeden en kısa nereden temin edebilirim bileniniz var mı?

Fiziksel olarak almak istediğinizi yazmışsınız biliyorum da, itunes üzerinden yaklaşık 15TL gibi bir fiyata extended versiyonunu alabilirsiniz.
Başka ilgilenenler de vardır diye yazayım dedim.

Siz herhalde hediye olarak vereceksiniz ki cd olarak istiyorsunuz.
  • burfak  (10.11.14 15:29:21)
www.ebay.com

ben de buradan sipariş vereceğim. arşiv için güzel bir parça olacaktır.
  • mermize  (10.11.14 15:32:34)
@burfak yok fiziksel isteme nedenim yüksek çözünürlükte monitörlerden dinleyebilmek için ve tabi arşiv için. biraz eski kafalıyım bu konuda hala dinlemedim albümü o ilk etkiyi o şekilde duymak istediğim için.

  • the coolest dude  (10.11.14 22:10:13)
arşiv için kesinlikle katılıyorum ama yüksek kalitede dinlemek için itunes'u ben de öneririm.

  • timmie  (10.11.14 22:15:16)
@the coolest dude yüksek çözünürlüklü monitör derken, bu albümün dts 5.1 versiyonu mu mı bahsediyorsun? hani normal cd ise zaten stereo olacaktır. yüksek çözünürlüklü dediğin için ayrıca bunu sormayı uygun gördüm.

o söylediğim dts 5.1 (blu-ray audio) versiyonu da amazon.com'da var. ama o da en düşük 25 dolar civarında. tabi bir de shipping olayı var 15 dolar gibi...

ama normal stereo cd dersen, ebay en iyi çözüm. itunes falan hala çok mp3 gibi ne bileyim. direkt cd'yi almak varken...
  • mermize  (10.11.14 23:29:16)
@mermize yüksek kalitede stereodan dinlemeyi düşünüyordum. şöyle açıklayayım, 2 monitör 3 de hoparlörden oluşan bir ses sistemim var müzik setine bağlı ondan dinleyeceğim. Dnr'da da bluray versiyonunu gördüm ama müzik setinde çalışacağını sanmıyorum. Stereo cd de bu sistemde aynı kalitede katkı sağlayacağını düşünüyorum. Teşekkürler yardımlarınız için sanırım Dnr'dan online sipariş edeceğim.

  • the coolest dude  (10.11.14 23:58:04)
Amazon.co.uk
bir haftada elinizde olur

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (11.11.14 00:23:13)