h&m etek

şu linkteki eteği çok beğendim ama biraz ucuz olması işkillendirdi beni. görüp deneyeniniz var mı? varsa istanbul avrupa yakasında nerede bulurum ben bu eteği? forum istanbul'daki h&m mağazasında yoktu, taksim'dekinde var mıdır acaba?

eteğimiz bu: www.hm.com

bedeni kalmamış ki 32 ve 46 beden var sadece.
güzel de değil o yüzden iyice düşürmüşler fiyatı.

  • neferkitty  (05.11.14 13:00:39 ~ 13:00:45)
aaaa niye öyle dedin ki şimdi. ben ilk baktığımda beğenmiştim :(

32-46 da kalan bedenler değil, 32 bedenle 46 beden arası var demek sanırım.
  • fraise  (05.11.14 13:01:59 ~ 13:04:13)
32-46 yazan kısmı 32 den 46ya kadar diye anladım ben.
yeni açılan avmlere bakman lazım ya da az kişinin oturduğu taaa kim bilir nerdeki avmlere bakman lazım.

  • nick konusunda kararsizim  (05.11.14 13:05:10)
32'den 46 bedene kadar anlamına geliyor 32-46, sadece 32 ve 46 kalmış anlamına gelmiyor. Bütün ürünlerde o şekilde aralık belirtiliyor.

Bence etek güzel. Mağazaları arayıp ürün kodundan ürünün olup olmadığını öğrenebilirsin. Ben öyle yapıyorum belirli bir ürünü aradığım durumlarda, boşuna gitmiş olmayayım diye.

Bu ürünün kodunu web sitesinde göremedima ama telefonda tarif edersen yardımcı olurlar. Başka şubelere de sormak için kodu mağazadan öğrenebilirsin.
  • m e l t e m  (05.11.14 13:05:44 ~ 13:08:09)
gidin deneyin bence. hm için normal fiyatı. zaten suni deri, ne kadar olabilirdi ki fiyatı fazla olsa da? taş çatlasa 30.

geçen gün kardeşim 10 ya da 15 liraya etek bulmuş hm'den gayet de kullanışlı. gidin bulduğunuz yerde deneyin, ona göre karar verin.

ve evet 32-46 beden arası var demek.

edit: eğer imkanınız varsa ümraniye canpark'takine bakın mesela. bütün ürünler oluyor orda. taksimde bulamadığım çoğu şeyi ordan aldım.
  • pokerface  (05.11.14 13:07:17 ~ 13:08:29)
h&m mağazasında sorduğunuz zaman hangi şubede stokta var göremiyorlar bilginiz olsun. bir ceket arıyorduk 2 mağazasına da gittik ikisine de sorduk iki mağaza çalışanı da aynı şeyi söyledi.

  • c1b2k3  (05.11.14 13:43:10)