Bilgisayar monitörü olarak kullanmak için en iyi f/p 32" tv nedir?

merhaba arkadaşlar. n11 kampanyası varken (forum.donanimhaber.com) uzun zamandır aklımda olan bilgisayarım için 32" tv almak istiyorum.

şuan 21.5" kullanıyorum bir ara 26" samsung monitör kullanmıştım tekrar 21.5"e düşünce sıkıntı oldu.

bilgisayara hdmi ile bağlayıp kullanacağım. smart falan filan önemli degil. tek istediğim oyunlarda, akıcı sahnelerde iz blur yapmasın.

ne önerirsiniz?

aynısını 55" tv ile yapıyorum, muhteşem oluyor. televizyon boyutunu büyütmenizi öneririm. fiyat o kadar artmıyor.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (19.10.14 07:37:15)
yakın mesafeden kullanacağım, 32" bile büyük aslında :)

  • seni sevenleri bir kere uzdun  (19.10.14 18:54:38)
şu an aklımda bi model yok yalnız ghosting ve input lag olmamasına dikkat edin ghosting hareketli sahnelerde iz kalmasıdır sizin dediğiniz gibi. input lag ise mesela oyunda ileri tuşuna basarsınız pc onu anında algılar işleme koyar ancak tv'den dolayı görüntü size geç gelebilir ona da dikkat edin.

  • toua tokuchi  (19.10.14 19:09:06)
bunları biliyorum fakat hangi modeli seçmeliyim :)

  • seni sevenleri bir kere uzdun  (19.10.14 23:49:05)
lg ıps panel bi tv monitör vardı o çok iyi 27' bulabilirsen bir bak full hd olmasına dikkat et ve tv-monitör olsun cihaz

  • bluebey  (19.10.14 23:51:52)
çözünürlüğe dikkat ediyorsanız, yakın mesafeden kullanmak için en fazla 27 inç alın bence, lg'nin o monitörü ben de incelemiştim, hatta bir ara epey ucuzdu diğerlerine göre, ama amazon'da çok şikayet vardı hakkında, onun yerine benzer paraya 24 inç aldım..
32 inç diyorsanız, sanırım yeni 4k modellerin çözünürlükleri 31-32 inç için ideal, tabi fiyat da güzel olur.

  • yalnux  (19.10.14 23:54:49)