twitter üzerine

selamlar. uzunca bi süredir twitter kullanıyorumm. kullanıyorum derken 300 kişi falan takip ediyorum; bunların bi kısmı arkadaşlarım, bi kısmı da fenomen, troll falan denilen tayfa. içlerinde cidden iyi mizah yapan arkadaşlar var. onları severek takip ediyorum. arada ben de tweet atıyorum da işte şarkı, fotoğraf filan paylaşıyorum. mizah yapma çabalarım da oldu ama olmayınca olmuyo işte. yazın 1 ay staj yaptım. bu süre içinde çok az girdim twitter'a. daha önce her gün girer, sürekli taymlayn takip ederdim. staj sonrasında da twitter'a az girmeye başladım. şimdi nedense bana twitter çok garip gelmeye başladı. ne bileyim bissürü kişi(özellikle troll ve feno tayfa) sürekli tivit atıyolar. her şey hakkında bişeyler söyleme ihtiyacı hissediliyo.tabi bi de hayatının hemen hemen her anıyla ilgili tweet atan arkadaşlar da var. olaya baya yabancılaştım, çok garip gelmeye başladı bu durum. tweet olayı bi bakıma kendi kendine konuşmak gibi değil mi ? sanki psikolojik olarak sıkıntı var gibi. bu işin psikolojik altyapısı nedir acaba. twitter üzerine konuşalım mı ? neyi konuşucaz gerçi ya alt tarafı bişeyler yazıyo insanlar amma büyüttüm olayı. sanırım sıkıntı bende iyi geceler :D

söylediğin nedenden dolayı bana da biraz şizofrenik bir durum gibi geliyor. sanırım o yüzden 4 senelik üyeliğe rağmen twit sayım 50 - 60 falan.

  • zgrydn  (30.09.14 02:30:31)
ünlü olmadığın müddetçe, twitter kalabalık bir odada kendi kendine konuşmandır.

arz ederim.
  • efreet sultan  (30.09.14 02:32:17)