Penpal'e mektup :(

Dear Norman,
How are you in these days? I hope you are fine. If you ask me, I am tired because school started. My new school is better than old school. I love my teachers and lessons are usually enjoyable.
Blah blah...??
daha ne ekleyebilirim yaratici cumleler varsa yazabilir nisiniz ya da yanlislarimi duzeltebilir nisiniz?

"old school" diye bir sey yok tabi. the current one is better than the previous.

  • osuruklu  (24.09.14 22:07:50)
I'm an old school motherfucker and we hang around the hood 24/7, the hood is love, the hood is life. Drop over my hood sometime, we'd love to hang around with you ma niggah. de. Peace dog. diye de bitir.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (24.09.14 22:18:30 ~ 22:18:52)
Ciddi cevap verirseniz eger, onemli bir odev bu.

  • Lozturkmen  (24.09.14 22:39:45)
bir de if you ask me demezsen iyi olur. türkçe düşünüp yazma. tek önerim bu şimdilik.

  • ironiden anlamayan dunyasiz  (24.09.14 23:08:48)
Onemli bir odevse kendiniz yapacaksiniz, odevlerinizi biz mi yapacagiz?

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (25.09.14 01:59:18)
Size mi yaptiriyorum? Yazdim cevap bekliyorum yanlis var mi diye. Abi sen yazma okay.

  • Lozturkmen  (25.09.14 06:43:20)
yanlis yapmalisin zaten. onda sıkıntı yok. bu seviyedeysen eger (yani bu yazdıklarını yazabiliyorsan ancak) bu aşamadasındır demektir. sorun degil.

düzeltme diyorsan;
ilk cümle in these days olmaz.
2. cümle ok.
3. cümle de if you as kme silinecek. school started olmaz.
4. than old school olmaz. my old school olabilir. (current/previous daha iyi ama seviye nedeniyle amator olmalı zaten)
5. normal.

çok takılma yani. derdini anlat. adım adım ilerler zaten.
  • sage  (25.09.14 11:23:37)