Gmail'e girerken "oturumu açık tut" yanlış şifre kaydediyor?

İlk girerken mail adresimi ve şifremi giriyorum ve oturumu açık tut'a tik koyuyorum.
oturumu kapatıp tekrar açmaya kalkınca, mail adresi ve şifre kendiliğinden dolu oluyor. Oturum aç diyorum ama mail ya da şifre yanlış diyor.

Tüm tarama verilerini temizledim. tekrar giriş yaptım. Hala otomatik doldurduğu şifre için yanlış diyor.

bu otomatik doldurmayı neden yaptığını da anlamadım. ben şifreyi kaydet falan diye bir şeye tıklamadım ki?

bunu neden ve nasıl yapıyor ve niçin yanlış bir şey kaydediyor? noktalar olarak gösterdiği için de ne kaydettiğini de biliyorum.

bu, google account olayıyla ilgili olabilir mi acaba? onu sildiğimi sanıyorum. varsa da bahsettiğim olayda nasıl devreye giriyor, işin içinden çıkamadım.

onun oturumu acik tut'la bir ilgisi yok. bilgisayar onceki sifreni kaydetmis muhtemelen. tarayici ayarlarindan degistirmen gerek. onun da gecmisi silmekle bir ilgisi yok. ozel olarak girip duzeltmen lazim.

  • bohr atom modeli  (16.09.14 16:18:50)
google chrome ile o browserda böyle bir mallık var evet. benim yemeksepeti.com şifreme aynı muameleyi yapıyor.

  • teknikekip  (16.09.14 16:21:14)
Chrome kullanıyorsunuz sanırım.

Ayarlar > Gelişmiş Ayarları göster > Şifreler ve formlar kısmından "Şifreleri Yönet"e tıkla, oradan bu bahsettiğin websitesinin şifresini sildiğinde hallolacak muhtemelen.
  • pan kediayak  (16.09.14 17:07:41)
@duyulmasi gerektigi kadar
@pan ked'ayak

dediklerinizi yaptim
bir sey degismedi
  • gijilti  (16.09.14 17:32:42)
Olayın "geçmişi sil" ile alakası yok arkadaşlar. Aynısı benimde başıma geldi yemeksepeti sayfasında. başka bi şey var bu işte.

  • teknikekip  (16.09.14 19:51:02)