"hasss..." dedirtecek video/hikaye/film önerisi

bir süredir creepypasta olaylarını kurcalıyorum. sanırım korkabileceklerimi tükettim. ilk okuduğum creepypasta olan squidward's suicede ödümü dışkıma karıştırmıştı, çocukluğumu sünger bob ile geçirdiğim için etkisi büyük oldu. onun dışında bir iki tanesi de hafif tırstırttı ama pek etki etmediler. korku filmlerinden doğru düzgün etkilenmediğimi de eklersek, evde yalnız geçireceğim son gecede uykularımı kaçıracak cinsten videolar, hikayeler, filmler vs. biliyorsanız önerilere açığım.

"Abandoned by Disney" ve "Normal Porn for Normal People"

  • sesee  (07.07.14 20:03:38)
ne yazık ki ikisini de biliyorum. np4np korkutmaktan ziyade çok hoşuma gitti hatta, acayip güzel bir sanat projesi aslında.

  • knight of cydonia  (07.07.14 20:10:57)
Onlarcasını okudum ve direkt onlar aklıma geldi. Abandoned by Disney'in üzerine creepypasta yazılmadığını düşünürüm hatta.

www.reddit.com

Şuraya devamlı yazılır. Hepsine de gerçekmiş muamelesi yapılır. Altına yapılan yorumlarda öneriler, uyarılar vs. verilir. "Gerçek değilse bile gerçek" durumu yani. Aralarında hiç fena olmayanlarını bulabilirsin.
  • sesee  (07.07.14 20:16:32)
Reddit'te cok guzel hikayaler olur ilgili subredfit'lerde. Seesee yazmis zaten ama ben de benim diger favorimi yazayim madem.

www.reddit.com
  • deckard  (07.07.14 20:43:22)