Gerçekten aşık olan var mı?

Cevabınız evet benim ise nasıl anladınız? Nelerden vazgeçip neleri kabul ettiniz ? Her dialog ve eylem kavgaya dönüştüğü halde ilişkilerinize neden devam ettiniz ? kişiliğinizden vazgeçtiğiniz oldu mu? Çevremde o kadar mantıksız hareketlerde bulunanları görüyorum ki ve cidden oturup konuştuğumda onların gerçekten sevdiğine ikna oluyorum ama kendim "ben bunları asla yapmam" diyorum. ailem için bile yapmayacağım davranışlarda bulunan insanlar var ve onları hiç böyle bir şey yaşamadığım için anlayamıyorum. biraz da o yüzden bu duyuruyu açıyorum yaşayamadığım şeyleri duyup anlayabilmek için de yani. İsterseniz yeşillendirin dertleşelim bu duyuru buna da açık. hadi dökülün leyla ve mecnunlar.

gerçekten aşık oldum. Nelerden vazgeçip neleri kabul ettiğimi yazsam destan olur, o kadar uçtum. yok kavga filan etmedik ki ben sevdiğim adamla kavga edemem ki. o kadar geveze ben..3. kelimede tıkanıp kalıyorum cümle kuramıyorum duygusala bağlayınca :D
üzerinden seneler geçtikten sonra, nesine aşık olduydum ki acaba, nasıl yaptım onca şeyi acaba vs derken bulmak var kendini.. başkalarını anlamayı bırak insan kendini anlayamıyor. hiç uğraşma bence anlamaya.

  • niye ama  (02.07.14 21:00:07)
Bi kere aşık oldum. Kimyanın abuk subuk bozulmasından, gözünün deli gibi kararmasından anlaşılıyo :D Karakterimden tabii ki ödün vermem, bu ödün verilmesi gereken bir durum değil. Zaten günlük hayatta da gözü kara bir insanken, direkt superhero oluyosun.

  • pandispanya  (02.07.14 21:06:21)
ben oldum. hala da asigim. hayatimi ondan baskasiyla gecirmek istemedigimi fark ettigimde anlamistim.

her diyalog kavgaya donusmedi ama cok zor donemlerimiz oldu. kisa bir sure ayri kaldik o sirada. sonra akli basina geldi keratanin. simdi birlikteyiz tekrar.

kisiligimden vazgectigim oldu, sonrasinda pisman oldum. konustuk anlastik artik yapmiyorum.

cok mantiksiz seyler yaptim. kimse icin yapmiycagim seyler yaptim. ama ask iste. uyusturucu bagimliligi gibi birsey, mantik falan kalmiyor isin icinde. bunu yasamadan anlayabilicegini dusunmuyorum. oyle bir his ki, butun o mantiksiz seyleri yapman sanki dunyanin en mantikli seyiymis gibi geliyor. kadin bakisacisi bu yani, erkekler belki farkli hissediyordur.
  • gerard  (02.07.14 21:29:59 ~ 21:31:49)
bir kere oldum. normalinde başıma buyruğumdur, ama öyle bir haldeydim ki o ne dese onu yapıyordum. uçuk istekleri yoktu tabi, ama mesela o ne zaman isterse o zaman görüşüyorduk gibi. kendimden daha fazla onu düşünür haldeydim, kafamı yastığa koyduğumda sadece onun için dua ediyordum. fır döndüm etrafında. sonuç 0 tabi ki. bir daha böyle bir aptallık yapacağımı sanmıyorum.

  • harekatamiri  (02.07.14 21:33:07)
bi 11 yaşındayken bi de 22 yaşındayken sanırım :p
yaptığı her şeye hayranlık duyunca insan anlıyor. bu konuşurken saçıyla oynaması ya da cebinde akbil araması bile olabilir. insanlar sevda ile aşkı karıştırıyor bu noktada. aşkta hiç bitmeyen bir hayranlık vardır.

her diyalog ve eylem kavgaya dönüşmedi, zaten aşıksan üzmeden anlatmak istersin derdini. önemli olan ondan istediğini almak değil birlikte mutlu olmak olur. her haltta kavga çıkaran insanlar olgunlaşmamış insanlardır. 2 yılda 1 kere kavga ettim sanırım, onda da kendi inadından oldu.

ne yalan söyleyeyim kişiliğimden vazgeçtiğim zamanlar oldu :p yapmam dediğim, başkalarında görünce dalga geçtiğim pek çok şeyi yaptım. ama başkalarının düşüncesi umrumda olmadığı için aşk diyebiliyorum.

bi de kaçırdığım her anını, çocukluğunu, ergenliğini görmek için ona benzeyen oğlum olsun istiyorum. aşkla alakalı mıdır bilmem..

yukarıda da insanlar çok güzel anlatmış okurken ciddi ciddi duygulandım ama n3tw0rk3rınki sanırım benim aşk tanımıma en yakın olanı.
ha bi de bunları okurken aklına gelen kişiye aşık olma ihtimalin çok yüksek :)
  • seksen9  (02.07.14 21:40:46 ~ 21:45:56)
aşık olmadan önce sabri gibiydim, olduktan sonra zidane gibi hissettim.

  • Lorik Cana  (02.07.14 23:29:37)
ben.

anlayacak bir şey değil, yaptığın her şeyle ortaya çıkıyor zaten. aradan zaman geçip gözün açılınca "lan ben napmışım amk? koy götüne gitsin amk orospusunun" diyorsun eheheh.
  • sen git ben geliyorum  (04.07.14 09:12:25)
"gerçek aşk"tan kastın ne bilmiyorum. ama aşık oldum. hala da aşığım hayatımı ondan başka birisiyle geçirmek istemiyorum. kavga da etsem NE bileyim aldatılsam dahi ne olursa olsun ondan başka birisiyle olmayı düşünmüyorum ayrı kalkmayı düşünemiyorum

  • mr fusion  (04.07.14 10:31:22 ~ 10:53:36)