The Newsroom'un yeni sezonunu beklemek

Çevremde izleyen tek allahın kulu yok.(Ne biçim arkadaşlar seçmişsem zamanında)

Kaç kişi varız burada The Newsroom'un yeni ve ne yazık ki son sezonunu heyecanla bekleyen?

Bir de nelere değinmesini bekliyorsunuz bu sezonda?

(Orada burada içeriğe denk gelip de spoiler vereni yakarım.)
Bir de diziyi seven herkesi çok seviyorum, ekleyeyim :)

ben de varım:)
normalde haziran-temmuz gibi başlar diye bekliyordum ama bazı sitelerde sonbahara kaldığını okudum. eğer öyleyse daha birkaç ay bekleyeceğiz maalesef

valla son sezondan en büyük beklentim gezi olaylarına değinmesi. şöyle bir ufak bir selam çaksalar yeter.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (06.06.14 18:20:01)
ben de varım. seçim dönemi için hazırlanmış bir propaganda dizisi olduğunu söylemişlerdi ilk sezon çıkınca ama pek de öyle olmadığını gösterdi. böyle devam etmesini umuyorum.

  • tescillimarka  (06.06.14 18:24:53)
Son sezon oldugunu bilmiyodum uzuldum :( ben de varim

  • ozymandias10  (06.06.14 19:03:45)
hastasıyım <3
bu kadar dizi arasından sadece sherlock, doctor who ve newsroom izliyorum. yani şu an izleyebileceğim bi dizi yok :)

neye değinseler kabulümdür valla ama ben karakterlerin birazcık daha derinlikli işlenmesini bekliyorum.
  • kül  (06.06.14 20:13:38)