"i didn't read bro we didn't have situation" lafina her seferinde guluyorum

Akil hastasi miyim? 100 kere gormusumdur simdiye kadar.

Var mi sizin de boyle sikilmadan guldugunuz sacma sapan seyler?

oluyor ya, mesela şuna www.google.com.tr

bi de sarah & musa'daki sarah'nın athena gökhan'a benzerliğine:
i.imgur.com
  • rare  (21.04.14 15:48:55)
abi ben de internetshouldbeillegal.com'a gülüyorum. hatta o şarkı (bkz: ding dong song) sabah alarmım olarak beni inanılmaz bir hızla zıplatıyor yataktan.

  • ron dennis  (21.04.14 15:52:46)
not important for me.

is your mother beautiful.

go to power.

her aklıma geldiğimde gülerim. :)))
  • kakao  (21.04.14 16:07:01)
daha önce sanırım baba jo buna benzer bir duyuru açmıştı, oraya da aynı şeyi yazmıştım... paint'ten yapılan iğrenç transfer haberlerine inanılmaz gülüyorum. "akıl hastası mıyım" sorusunu soracak kadar.

mesela del piero galatasaray'a geliyor muhabbetleri varken,

galeri5.uludagsozluk.com

sneijder transferi zamanı, "sanırım uçaktaymış",

i.imgur.com

c1301.hizliresim.com

şimdi aklı olan adam güler mi buna? anıra anıra gülüyorum resmen. beyindeki hatalı bir noktaya temas ediyor sanki, öyle acayip geliyor bu paint olayları bana.
  • pescador  (21.04.14 16:13:01)
Go to power? ve i didn't bro... ya ben de her seferinde ayarsiz guluyorum. Bu tarz chicken translationlar acayip gulduruyo beni. Bir de en ucuzundan en komplikesine ses taklitlerine cok gulerim. Recep ivedik, kara murat, nihan dogan taklitleri. Bi de erkeklerin kadin taklidi yapmasina cok guluyorum adeta bir gerizekali gibi :)

  • damdanakan  (21.04.14 16:13:02)
if it comes to your job
işine gelirse.

  • basond  (21.04.14 16:29:22)
recep son filminden 70milyon kapatmis, diger recep trilyonlarin uzerine bir de %46 destegi kapmis...

arada bi yazin boyle nelere gulup nelerden hoslandiginizi da onumuzu gorelim.
(bkz: fucking country full of retards)
  • angster  (21.04.14 16:45:17)
excuse me leyla var bi de :)

  • kakao  (21.04.14 16:56:40 ~ 16:56:53)