EkşiDuyuru'nun Güzelleri & Yakışıklıları

en beğenilenlere göre sıralanmıştır.

güzeller:

edit: 1 numara hobareyy gittiği için ve diğer yorumlar sonucu liste değişti.

1 www.eksiduyuru.com
2 www.eksiduyuru.com
3 www.eksiduyuru.com
4 www.eksiduyuru.com
5 www.eksiduyuru.com
6 www.eksiduyuru.com

jüri özel ödülü: www.eksiduyuru.com

yakışıklılar:

1 www.eksiduyuru.com
2 www.eksiduyuru.com
3 www.eksiduyuru.com

sizin listeniz?
peşin edit: inciswf.com

edit: bir iki kişi dışında kimin kim olduğunu ben de bilmiyorum.

bütün fotoğraflara baktım arkadaşlar. görsellik süzgecimden geçirdiklerim bunlar. listede olmayan bazı arkadaşların fotoğrafları yok bazılarını da ben kaçırmış olabilirim zaten.

arkadaşlar ben de erkeğim bu arada :D
hani asılan oluyor olmasın :D www.eksiduyuru.com

tanrı editi:

1 www.eksiduyuru.com
2 www.eksiduyuru.com
3 www.eksiduyuru.com

kim kim onuda yazaydın bari.

  • basond  (18.04.14 12:14:05)
abi sen olan tüm kızları sıralamışsın zaten. biraz seçici ol. 1den gerisini at mesela.

edit: pandispanyayı atlamış, ayıp etmişsin.
  • ron dennis  (18.04.14 12:17:16 ~ 12:18:00)
erkeklerden nevarki vardı, bildiğin jude law bakışlı. hepimize on basar.

  • r_u_h  (18.04.14 12:18:13)
ahaha yakışıklılara bak bileydim foto yollardım

  • thehunterofthenight  (18.04.14 12:19:17)
kaçırdıklarım olabilir affola :)
herkes kendi sıralamasını yapsın işte :)

  • oraletarya  (18.04.14 12:19:25)
7 kim

  • baldur  (18.04.14 12:19:49)
yine listelerde her zaman ki gibi yokum :( duyurunun bütün kızları benden güzelmiş :(

sıralamam az çok seninle aynı lakin erkeklerde
dikenlitel ve raskolnikov favorilerim

edit:

pardon yalnızzzz devilred yok sende ama ilk koyduğu şebnem ferah capsi ile bu listenin 4. sırasında!!

ikinci capsi koymayaaydı iyiydi :( yine de benden o da iyi <3
kimileri anca meme :(
  • glori  (18.04.14 12:21:08 ~ 12:23:20)
3 numarayı 1 e taşır mısın arkadaşım?

  • tanrı  (18.04.14 12:22:31 ~ 12:26:13)
bunlara yakışıklı diyorsan ki 2'inci numarayı es geçiyorum adamda karizma var vallahi ben de foto yollardım:) lakin o kadar düşmedik burada kendimizi ifşa edecek kadar.

  • Manas  (18.04.14 12:22:48)
Yakisikli da yakisikliymis be kanka.

1)obaa
2)mvgers tarzi bir nick
  • Idonthaveausername  (18.04.14 12:23:23)
ben en çok 4 numerolu baaayanı beğendim.ayıp olmuş kendisine,1 numero olmalıymış.

  • cancan  (18.04.14 12:23:31)
iyi de başkasına ait fotoğrafları buradan ifşa etmek yanlış değil mi ? kalmasını isteseler, silmezlerdi.

  • grimer  (18.04.14 12:26:51)
Duyuru kızlarının güzel bakımlıyken, duyuru erkeklerinin vasatın az üstünde gezindiğini görmüş olduk. Tabii ifşa olmayan bir sürü cevher bence de vardır.

  • elikası  (18.04.14 12:27:00)
4 ve 7 numaralı aplalar tarz sahibi aplalar

  • pisuvardandumancikartanadam  (18.04.14 12:27:02)
net söylüyorum; gördüğüm kadın fotoğrafları arasında en güzeli kirazıseviyorum'du -ki ben ilk caps furyasında da vardım, fotoğraf da paylaşmıştım hatta- ona 7/10 verirdim. var gerisini sen düşün. diğerleri güzel değildi bence. 5/10'u geçemezler bence. insanlar ya kalp kırmamak için pohpohladılar, ya güzel algıları düşük, ya da benim güzel algım çok yüksek. bilemiyorum.

erkeklerde de 7/10 obaa'ya veririm. diğerleri 5/10'u geçemez.

bana göre dünyada 10/10 ne kadın var, ne de erkek. bunu belirtmek isterim. her haliyle güzel/yakışıklı olabilecek insan yok yeryüzünde. uykuluyken, yeni uyanmışken, duştan sonra vs. her haliyle.

ha güzellik/yakışıklılık ne derece önemli dersen, ona cevabım "hiç" olurdu. internetten sevgililik vs. işlere karşıyım bu bir. bir ikincisi bu mecrada beni insanların kişilikleri ilgilendiriyor. ki muhteşem insanlar tanıdım, tanımaya devam ediyorum. yalnız bazıları nedenini anlayamadığım şekilde hesaplarını sildiler. keşke silmeselerdi diyorum. özetle buradan çok müthiş insanlar tanıdım, yüzlerini merak etmeksizin. ne demiş şair;
"Ne kadinlar sevdim zaten yoktular..."

ne insanlar sevdim, gerçekte yoktular...
  • papillon7  (18.04.14 12:28:18)
Neler donmus boyle serhat? Naptiniz dün gece tek tek fotoğraflarınızı mi paylastiniz? Sebebi neydi ki?

Cevap olarak da en guzel fotoğraf henuz paylasilmamis olandir der, yazima burada son verirken herkese esenlikler dilerim.
  • fraise  (18.04.14 12:28:46)
bir daha ki ifşa party'e yüzümü koyucam ya :( ilgisizlikten ölüyorum. şlkjişlkj

bu arada april12th çok sorulan esmer kızlardan güzel.. bence duyuru erkekleri biraz zevksiz mi ne? biraz abartılanlar var :(
  • glori  (18.04.14 12:31:01)
ödül elimde kaldı, kime taktim edeceğim? bacaklar kimin ?

  • tanrı  (18.04.14 12:36:03)
7 de 1 e zorlar...

  • tanrı  (18.04.14 12:36:48)
@tanrı

şimdi sakin ol ve o ödülü yavaşça yere bırak
  • ron dennis  (18.04.14 12:37:16)
@tanrı 7'nin boy kısa gibi. parmaklar biraz kısa ve kalın duruyor. yüzü güzel yoksa.

  • oraletarya  (18.04.14 12:37:44)
boyu bilmem yüz iyi

  • tanrı  (18.04.14 12:38:54)
duyuru modellik ajansını kuruyoruz arkadaşlar. bundan sonra podyumlarda, fuarlarda, kataloglarda tekel olacağız.

  • r_u_h  (18.04.14 12:40:07)
ooo 3. olmuşum
edit:erkeklerde ama heyeacan yapmayın lan

  • high hopes of the sozluk  (18.04.14 12:40:31 ~ 12:44:18)
ödül 4 numaraya vermek için bekliyor:))

5 numara da kesinlikle ödül hakedenlerden
  • MiraTaurus  (18.04.14 12:40:58)
4 Nolu aplayı tebrik ediyorum.

  • pisuvardandumancikartanadam  (18.04.14 12:41:53)
sıralama yapmayı biraz yadırgadım ama dün olan bitenden yeni haberim olduğu için tepki de gösteremiyorum :/

  • john lee hooker  (18.04.14 12:44:19)
www.eksiduyuru.com

benim en beğendiğim mesaj da bu arkadaşın bana verdiği cevaptı valla :) allah iyiliğini versin :)
  • fayfim  (18.04.14 12:44:47 ~ 12:45:09)
4 numaralı hanfendi diğerlerinden güzel gibi.

  • brillant comme une larme  (18.04.14 12:45:31)
yarası olana iletilsin. ilişiği olmayan alınmasın üzerine. bayım.

  • dikenlitel  (18.04.14 12:53:38)
adetullahtandır bu konu zevk meselesi olsa da sıralamaya katılmıyorum.

o değil de şimdi böyle bakınca hiçbir şey ifade etmedi. google'da aratıp güzel kız fotoğrafı koysan da böyle hissederdim.

dün akşam eğlenceliydi, beklemenin heyecanı, duyurunun altındaki geyikler - özellikle erkek duyurusu altındaki yorumlar - falan olmadan sarmadı beni açıkçası.

korkma titre.
  • nawar  (18.04.14 12:54:43)
2'ler de yanılmışsın hep. Birde kızlarda biri daha vardı.

Bu arada ifşana gittim, değilsin.
  • iorveth  (18.04.14 12:58:17)
nawar +1. ne eglendik ya var ya :} simdi boyle kuru kuru tadi yok :) hangi foto kime ait bilmiyorsun falan :)

  • she was my baby  (18.04.14 13:06:02)
bir de bu listede olmayan "şeker kızlar" vardı, gözlerim onları aradı :)

  • rodriguez2  (18.04.14 13:09:55)
sıralama yanlış olmuş en güzelleri madeleine elster. burada olmayan fotoğrafı daha güzel diyebilirim.

  • ferdinand griffonn  (18.04.14 13:14:09)
tam da benim hatunun dedigi gibi bitionun da duyurunun da kadin ortalamasi erkek ortalamasindan epey yukarda.
yokluktan yakisikli diye ne tipler cikmis ortaya.

kadinlara gelince:

1 hem hos, hem hatun;
2 tematik vahsi;
3 sahil kenti populeri;
4 standart guzel;
5 sevimli,
7 kadin. insanin icine bakiyor;
8 kiz cocugu

6'ya, eski erkek arkadasini epey sevmem nedeniyle yorumsuz kaliyorum.
  • brawler  (18.04.14 13:20:20)
lanet olsun sözlüğüne de ifşasına da. arkadaşlar bir araya gelin ben seni seçtim ben seni diye beğenin birbirinizi. çift olan siktirsin gitsin sevişsin de bitsin bu çile nedir ya. az kaldı yarrağınızın memenizin fotoğrafını yollamaya.

güdümsüz pezevenkler.
  • tutun kolonyasi  (18.04.14 13:23:58)
@ tütün kolonyası

Keşke çükünle değil beyninle yazsaydın. Insanlar ayda yılda bir gecenin bir saatinde kimseyi de rahatsız etmeyecek şekilde stres attı, birbirini görmüş tanımış oldu. Bunda rahatsız olacak, çile çekecek ne var arkadaş. Isterse dediğin gibi sevişirler de sanane be.
  • fayfim  (18.04.14 13:42:03)
birinci 7
ikinci 4
üçüncü 6 bence
  • vfgerty  (18.04.14 13:42:24)
hahaha dqepb bu kadar anlatma oğlum naptın

duyuruda erkekleri bilmiyorum ama gerçekten "taş" diyebileceğimiz güzel mi güzel şirin mi şirin kadınlarımız var. dün küçük çaplı bir gonewild yaşadım ama diyebileceğim tek şey kaç yıldır duyurudayım ilk defa bu kadar şaşırdım
  • GibsonRulesv2  (18.04.14 13:42:58)
pandispanya'nın ifşasını paylasabilecek var mı ? merak içindeyim , ve glori :D

  • MiraTaurus  (18.04.14 14:18:18)
@MiraTaurus başkasının resmini izinsiz paylaşmak hoş değil bence. hala görünsün istese kaldırmazdı. kendisine sorsan daha uygun olur diye düşünüyorum.

  • r_u_h  (18.04.14 14:37:14)
@r_u_h ; haklısın , ama isimler olmadıgı için sormustum . kaldırdıgından haberim yoktu yani

  • MiraTaurus  (18.04.14 14:39:54)
pandispanya kıraliçemiz niye yok listede

  • pescador  (18.04.14 23:23:12)
pandispanya arkadaşımızı çok methettiler. biz de göremedik.
fotoğrafların içinde olanlar bunlardı.

  • oraletarya  (18.04.14 23:26:56)
e yuh arşive bak.

  • kirazıseviyorum  (19.04.14 02:03:04)
eksiduyuru otomatik arsivi tabi bu.

  • she was my baby  (19.04.14 02:04:01)
şahsi arşiv değildir arkadaşlar. sizin paylaştıklarınız. ben sadece puanlama/sıralama gerçekleştirdim. sistem arşivini de bir arkadaş paylaşmıştı. bu fotoğraflarla mastürbasyon yapmıyoruz yani. kendimizi de ifşa ettik üstelik.

  • oraletarya  (19.04.14 02:08:28)
@oraletarya çok alındım beni 1. sıraya koymadığın için :/

  • seksen9  (19.04.14 02:11:46)
badilikten çıkarıyom seni

  • seksen9  (19.04.14 02:20:03)