kısa bir çeviri için yardım

merhaba. kendim yapayım dedim ama zaman kısıtlı olduğu için eksiksiz bir çeviri olsun diye bilene danışayım dedim...

çeviri yapılacak şey şu,
---

erasmus'ta okulunuzu kazandım ancak seneye son sınıf olacağımdan dolayı seçeceğim ders sayısı çok kısıtlı. ıscac (bu fakülte ismi) uluslararası ilişkiler sayfasında erasmus derslerinde gözüken derslerde benim seçeceğim sadece 1-2 ders mevcut ancak okulun iscac'ta bulunan bölümlerin derslerini incelediğimde orada seçeceğim dersler var.

özetle sorunum şu, erasmus öğrencisi olarak belirlenmiş dersleri mi seçmek zorundayım yoksa diğer kataloglardaki dersleri de seçebilir miyim ve derslerin bizlere ingilizce olması konusunda yardımcı olunabilir mi?

--

teşekkürler yardımcı olacaklara...

bunun turkcesi olmamis

  • dnznc  (02.04.14 00:19:39)
I have secured a place at your school, however because it's going to be my senior year next year, my options are limited when it comes to courses available. When I look at ISCAC International Relations website, there are only a couple of courses available that I could choose from, however when I investigate this school's other faculties available on Iscac, they offer other courses that I would like to choose from.

To summarise my question, being an erasmus student, should I choose from the already specified preliminary courses, or can I choose from other available courses offered in the other catalogues? In addition, is there any help available in reassuring that these courses will be conducted in English?

turkce sormus oldugun sorunu tam anlamis olmayabilirim, ama aklim yettigi kadariyla, boyle cevirdim... umarim yardimci olabilmisimdir.
  • novamina  (02.04.14 12:36:14)