&&&& İstanbul KPSS Alan dershaneleri önerileri &&&&

İstanbul Avrupa'da disiplinli ortamı olan verdiğin parayı hak eden eğitim kadrosu iyi olan kpss a grubu dershaneleri hakkında önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olursanız cok memnun olurum.

türkiye'nin en iyi dershanesini söylüyorum, not al: kütüphane.

al kitabını, notunu kendin çalış. alanda türkiye birincisi olmuş birisi söylüyor. inanmakta serbestsin.
  • mate soul  (18.03.14 09:46:55)
Doğrudur. Benim dershaneye gitmemin temel amacı kendi dikkatim dağıldıktan sonra tekrar benim dikkatimi toplayacak bir sistem olması bunun yanında sorularımı sorup çözdürebileceğim bir yer olması. Yoksa senin dediğin en başta geliyor. Sen alan birincisi olarak bana hangi dershaneyi önerirsin ya da Bakırköy Murat akademi hakkında bir şey söyleyebilecek misin ?

  • neronnuri  (18.03.14 15:04:48)
Güncel

  • neronnuri  (19.03.14 03:02:31)
Güncel

  • neronnuri  (20.03.14 20:48:32)
Güncel

  • neronnuri  (23.03.14 03:32:11)