"3 adam" denen adamlar

bunlara gülüyor musunuz, mizah anlayışınıza hitap ediyorlar mı? benim oldukça yüzeysel olarak gözlemim itici oldukları yönünde de... yani bi baştan sonra oturup izlesem sever miyim acep yoksa vakit kaybı mı olur?

itici +1 ben 2. dakikada sildim filmi

ben 3 idiotsla karıştırdım ya pardon :D
  • GibsonRules  (26.01.14 19:39:53 ~ 19:46:18)
BKM Mutfak'tan sonra bence iyi bir proje oldu,ben severek izliyorum. Fakat eser için -1, itici pislik

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (26.01.14 19:41:41)
ben izliyorum. gülüyorum da, izlerken eğleniyorum da ve evet çoğu esprilerin arak olduğunu da biliyorum. ama o endüstri meslek liseli tavırları epey hoşuma gidiyor.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (26.01.14 19:57:16)
Eğlenceli. Mizah yapmıyorlar zaten. Kendi aralarında taşak muhabbeti çeviriyorlar birbirlerini gömüyorlar, yaşları da müsait olduğu için epey iyi götürüyorlar bence.

  • iorveth  (26.01.14 19:58:00)
Gülmüyorum.. (Genel olarak gülmüyorum ama arada güldüğüm de oluyor (çok nadir))
Mizah anlayışıma pek hitap etmiyor..
Baştan sona hiç izlemedim, bazen izlenecek bir şey yoksa denk geliyorum, öyle eğlendiğim de söylenemez ama yoklukta gidiyor..
İticiler, İbrahim'e sempatim var ama biraz..
  • mutekebbir  (26.01.14 19:58:01)
Izlemiyorum ama eser disindaki iki adami samimi buluyorum. Ama eser denen adami su ekran yuzlerinde iticilik listesinin zirvesine tasiyabilirim.

  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (26.01.14 19:58:55)
bir sey bulamayinca seyrediyorum. bazi esprilerine guluyorum ama hep birden konusuyorlar bazen hic bir sey anlasilmiyor.

yoklukta gideri var diyim ben
  • exlibris  (26.01.14 20:04:09)
izleyince başım ağrıyor. ama o şişman gözlüklünün espriler orijinal.

  • ya ben lan neyse  (26.01.14 20:04:23)
esprilerini önceden planladıkları çok belli. gülünecek de hiçbir yanları yok, ayrıca karakter sorunları da var.

  • Tyler89  (26.01.14 20:10:45)
Gülmüyorum, kalitesiz buluyorum. Gereğinden fazla cıvıtıyorlar.

  • legolasin son oku  (26.01.14 20:18:48)
3 adam kim?

  • kulkke  (26.01.14 20:29:48 ~ 20:30:01)
Nefret ediyorum bile denebilir.

  • nathanieltroy  (26.01.14 20:34:17)
programda rahat değiller. sınırlı espri de bir yere kadar güldürüyor. aile için ideal.

  • silver apple  (26.01.14 20:46:23)
şu bir yarışmadaki adamı rezil etmişler, internet üzerinden 10 dakikalığına onu izledim sadece. o 10 dakikaya göre konuşacak olursam, yapılan şey mizah değil. buradan klasik bir lise hayatı yaşamış rastgele 3 kişi oraya çıkaralım, belki bir süre heyecandan ne yapacaklarını bilmezler ancak sonrasında en az onlar kadar başarılı olabilirler.

  • tonoto  (26.01.14 20:49:06)
başkası adına utanmak eylemini gerçekleştirerek izledim birkaç kez. olmayacak bir şeyi sürekli zorladıklarını ve komik duruma düştüklerini düşünüyorum.

  • kül  (27.01.14 01:04:33)
İzlerken utanıyorum ben de

  • cemlemikonusuyorsun  (27.01.14 01:05:47)
benim için iyi bir komedi programı ikinci defa izlemek istediğim yada youtube da sıkılmadan videolarını ard arda izleyebildiğimdir. 3 adam bu kategoriye giremedi maalesef. acun faktörü olmasaydıvbu kategoriye girebilitesi daha yüksek olurdu. yazık oldu diyorum. ne vardı acun krallığına girecek.

  • bir yudum  (27.01.14 01:12:15)