basit bir çeviri eng > tr

tam olarak ne demek istemiş? az çok anladım ama ufak bir hatada cümle başbaşka yerlere gidecek diye kendime güvenmiyorum.

I have been meaning to tell you that you look like a magician to me. I mean like a person who I would think to be a magician. I guess its because of your moustache. I hope life is treating you well.

sihirbaza benzediğini söylüyomuş sana. sanırım bıyığından dolayı diyor. umarım her şey yolundadır diyor.

  • nathanieltroy  (11.01.14 13:36:22)
sana bahsetmeye çalıştığım seni bir sihirbaz gibi gördüğümdü. demek istediğim sihirbaz olan bir insan olduğunu düşündüğüm. sanırım bıyıklarından kaynaklı. umarım herşey yolunda gidiyordur

edit: büyücü çok salakça olmuş sihirbaz heralde daya iyi:)
  • kilimanjaro  (11.01.14 13:36:44 ~ 13:37:52)
bana bir sihirbaz gibi gorundugunu soylemeye calisiyordum. yani sihirbaz olabielcek biri gibi.sanirim biyigindan dolayi. umarim hayat sana iyi davraniyordur.

  • brawler  (11.01.14 13:36:47)