Deep House / Electronic / IDM / Lounge / Drum&Bass (müzik paylaşımı)

Son zamanlarda dinlediğim şarkılardan pek keyif alamıyorum. Hep aynı şarkıları dinlemekten sıkıldım. Bu tarzlarda, ya da bu tarz dinleyen insanların sevebileceğini düşündüğümüz şarkıları burada paylaşalım. Ama lütfen çok bilindik şeyler olmasın, onları hepimiz biliyoruz ve çok sıkıldık. Örneğin; şunu diyen olursa "Phonique - Feel What You Want Feat. Rebecca" tik falan atmam katiyen.

İlk örnekler benden gelsin o zaman:
www.youtube.com

a*

şöyle birşey keşfettim ben de, pek bilinmeyen ama harika bişey:

www.youtube.com
  • novemba  (22.12.13 17:09:01)
öncelikle, çok bilindik olmasın demişsin de inan ilk defa duydum attığın şarkıyı. cahillik başa bela. :)

yeni keşiflerimi atıyorum;
driftmoon - howl at he moon
driftmoon - exodus
driftmoon - drifter
driftmoon - cama
driftmoon - mesmerized

driftmoon, birkaç prodüktörün birleşmesiyle kurulmuş. trance yapıyorlar. yeni başladım dinlemeye. 5 şarkıları var ve hepsi birbirinden güzel. ben güzellik derecelerine göre sıralamaya çalıştım. (bilgilendirme yanlış ise pm atın, düzeltirim.)

robert miles - children

bingo players - devotion

maria mena - habits (sako isoyan remix)

martin garrix - animals (eleman 17,18 yaşlarında. 2011'den beri bu parçayla uğraşıyormuş. bu arada hollanda'da burslu prodüktörlük okulu gibi bir şey okuyormuş.)(bu şarkıyı biliyorsundur muhtemelen)
  • papillon7  (22.12.13 17:21:10)
biri elektronik müzik demiş.

şefiniz geldi.

şu ikisini damardan al ;

Dirty Laundry - We Could Be One(DutyFreak Remix)

Pendulum - The Island(Madeon Remix)

btw ; novemba, şarkı harika.
  • devorgilla the gunslinger  (22.12.13 17:23:05)
www.youtube.com

bunlar da benim son zamanlarda dinlediklerim,tarz marz demeden giriştim konuya.
  • MtKrt  (22.12.13 18:15:35)
elektronik denmiş de bilinmeyen denmiş de ne anlamda bilinmeyen onu da ben bilemedim. yani autechre bilinen sayılması gerek ancak genel anlamıyla ne kadar biliniyor tabi. ya da detroit semalarından tüm techno ve house klasiklerini paylaşsam onlar da kendi içinde oldukça bilinenlerdir, klasiklerdir. yine de paylaşayım ben kafama göre. ama autechre, aphex twin ve türevlerini bildiğinizi sayıyorum.

www.youtube.com

  • soso  (22.12.13 18:17:44)
@devorgilla the gunslinger, beğendiğine sevindim şef :) bir ara fellik fellik yeni dubstep parça arayan biri olarak senin dubstep'leri de tuttum, devamını bekliyorum.

çok iyi paylaşımlar oluyor bu arada, @acelemvar aklına sağlık.

bir paylaşım daha yapalım o zaman;
Bob Marley - Sun Is Shining (Smoke out DUBSTEP MIX)
www.youtube.com
  • novemba  (22.12.13 18:26:41)
www.youtube.com unutmadan, bu parçayı dinlememiş olmayın bak çok yazık olur.

www.youtube.com

bu da aklıma geldi mango drive'dan sonra. iyi dinlemeler.
  • soso  (22.12.13 18:32:48 ~ 18:34:19)
  • ne demek bittti  (23.12.13 19:47:19)