mediafire -> şu mp3'ü nasıl indirebilirim?

download'a tıklayınca lisans gerekçesi ile indirim yapılamıyor. internet download manager ile de indiremiyorum ama bu mp3'ü bilgisayarıma indirmem gerek. adını hatırlayamadığım bir program vardı. bir müzik dinlenirken, o müziği mp3 olarak kaydetmeye imkan veriyordu, o programın adını hatırlayabilsem kaydedebilirim aslında. ama ondan da başka, şu şarkıyı bilgisayarıma nasıl kaydedebilirim? sanki eskiden windows altında bir dizine giriyorduk, temporary internet files gibi, orada bu dosyalar oluyordu.

özet olarak soru şu ki, ben bu dosyayı nasıl kaydedebilirim? :)

www.mediafire.com

  • doink  (22.12.13 16:56:28)
firefox flashgot ile anında indirme şeysi çıkıyor. 129 mblik bi mp3 diyor hatta

  • aşksız prens  (22.12.13 16:57:06)
sayfa kaynağını görüntüleyip download1091.mediafire.com ile başlayan linki ararsan bulursun.

  • votkali virgul  (22.12.13 17:01:24)
ben genelde şu yöntemi kullanıyorum:
www.youtube-mp3.org

bu siteye parçanın youtube linkini yapıştırmak yeterli. o da şu olsa gerek;
www.youtube.com
  • novemba  (22.12.13 17:04:55 ~ 17:05:14)