"Bu Sene Bi Interrail Yapmak Lazim"cılar.

selam, naber falan... Hemen soruya geciyorum..

Diyelim ki bolge 2 yi sectik.

1) Yunanistan bu bolgeye dahil mi? (yunanistan plus ile italya'ya feribotla gecis) denmis. bu Yunanistan dahil demek mi? Eger dahilse bu Yunanistan hem Bolge 2 de hem bolge 3 de yeralmis oluyor.

2) Eger 1. sorunun cevabi evet ise: Bolge 2 de TR nin bulunmamasindan dolayi Yunanistan sinirina kendi imkanlarimizla mi gidecegiz? Sonucda TR bolge 2 de degil.

3) Diyelim ki Yunanistan'a gittik, ordan italya'ya gectik. hop ordanda isvicre'ye gittik. Simdi Isvicre'den, Bolge 1 e degmeden bolge 2 ye ait olan Luxenburg a nasil gecicez? sonucda ikisi arasinda Almanya veya Fransa var. Onlarda Bolge 1 e ait.

Faydali Linkler:
Tcdd Interrail sitesi: www.tcdd.gov.tr
Temiz Avrupa haritasi: www.cografya.gen.tr

Tahminden ziyade "bilmiyorum" cevabi daha bile faydali olacaktir.

2) interrail sisteminde aldığınız ülkede kullanamazsınız zaten, sınıra kadar bilet alacaksınız, kalanı beleş..

  • erostrada  (22.04.09 21:34:17)
artık bölge olayı kalmadı diye biliyorum ben

  • likeinme  (22.04.09 21:58:47)
bölge olaylarını unutun, kalktı o işler, hepsi bir. artık süreler ve bileti kullanım sayısı odaklı satılıyor biletler. öyle heryeri gezmeye çalışmayın zevk alamazsınız, koca avrupa bir ayda bitmez, bitirenler gördüm de sefil vazietteydiler, hiçbişey anlayamazsın koşturmaktan ve oraya buraya yetişmeye çalışmaktan. ama yapmak lazım. yaptığım için gurur duyduğum şeylerin başında gelir.

  • faideli bilgiler  (23.04.09 00:57:54)
theli biz de bu yıl interrail yapmayı düşünüyoruz. sorun olursa bildiğim kadar yanıtlayabilirim. pek bir şey bilmediğimi düşünüyorum ama hiçbir şey bulamadığımdan en azından bildiklerimizi paylaşsak bile iyi olacaktır.

d_esign.duyuru[at]hotmail.com adresinden ulaşabilirsin
  • d_esign  (23.04.09 09:18:50)