Nedir bu "glori" ?

Sizce gerçekten bu karakterde birisi var mıdır? Siz eğleniyor musunuz?

İşten geliyoruz yorgun argın bi duyuruya bakalım diyoruz. Devamlı fantastik duyurularla karşımıza çıkıyor.

Ben sivilceli, gözlüklü bir şişko otuzbirci olduğundan şüpheleniyorum.

İşim gereği günde en az 300-400 insan görüyorumdur. Hiçbirini bu kefeye sokamıyorum. Yoksa insanlar gerçekten ikiyüzlü mü...

glori iyi ya öyle deme

  • hope ender  (10.11.13 23:57:27)
glori iyidir güzeldir,gerçektir

  • GibsonRules  (10.11.13 23:58:12 ~ 23:58:20)
Kime göre neye göre iyi arkadaşlar?

Emin misiniz hatun olduğuna bu arkadaşın? Sağdan soldan forumlardan bulduğu fotolarla sizi yiyo olmasın. Kontör montör atmayın sakın.

@glori

H.G harun abi.

Edit : glori beni ignore etti. :( Mesajını silmiş Çok üzüldüm
  • raskolnikov2  (10.11.13 23:59:59 ~ 11.11.13 00:00:48)
internette kız yoktur. ben bunu der, buna inanırım aga.

  • fayfim  (11.11.13 00:00:17)
O değil de nette kız yoktur" diyen abime güldüm, duyurudan bir sürü hatın düşürdüm bir sürü arksdaşım vsr bir sürü insanla tsnıştım otuzdan fazla kadınla ve sonunda yüreğimin yarısını buldum

  • topkapiaksaray  (11.11.13 00:04:07)
gloriyi savunmak için nedenim yok,tanımam etmem sevişmedik öpüşmedik,görüşmedikte.

ama gerçek olduğunu biliyorum ondan söyledim,ayrıca komik kız olm o kadar üstüne gitmeyin gloriden önce ne troller var :))
  • GibsonRules  (11.11.13 00:04:08)
@divit: sen bu kısmı nereden biliyorsun acaba?
"işte abazaları avlıyor yalvartıyor falan"

  • glori  (11.11.13 00:04:29)
ego tatmin peşinde bence. salak bi duyuru açıp 500 tane mesaj gelmesini bekliyor. geliyordur da eminim. abaza çok. bir umut yazıyorlar işte. nolur nolmaz belki gerçektir, herkese veriyorsa bana da verir umudu :)

  • fayfim  (11.11.13 00:04:34)
@divit

Ben hatun olduğuna da inanmıyorum. Travesti deseler inanırım :D

Zengin insan zenginim demez.. Mimar olduğunu da sanmıyorum. Yoksa benim çok mimar arkadaşım var. Zeki, çevik ve ahkaklı olur mimarlar. Eski mahalledeki komşularımız hep mimardı bizim. Benim bizzat dayım yüksek mimar
  • raskolnikov2  (11.11.13 00:06:36)
@topkapiaksaray

glori yi gördün mü? Caps var mı?
  • raskolnikov2  (11.11.13 00:07:46)
@fayfim, internette kız vardır, varız. ama işsiz ya da reeldeki ortamında dışlanan, beklediği ilgiyi göremeyen biri olmadığı takdirde böyle sorularla/paylaşımlarla çıkmaz kimse ortaya, kız olsun erkek olsun.
bi ara caps paylaşmıştı, eğer çok ağır işsiz değilse, sağdan soldan foto bulmaya üşenirdi diye düşünüyorum ve gerçek olduğu kanısındayım. yaşı hakkında hiçbir fikrim yok ama bence <22 ve ergen psikolojisinden çıkamamış.
yanılıyor olabilirim, bunlar sadece izlenim.
  • letheavendangered  (11.11.13 00:08:18)
am!nın üstüne glori yazıp capsını buraya atmadan inanmam kancık oldğuna.

  • mrthany  (11.11.13 00:10:07)
@topkapiaksaray, letheavendangered

yahu tabi ki kız var internette. bir deyiş o sadece. kız oranının ne kadar düşük, abaza oranının ne kadar yüksek olduğunu göstermek için, kimsenin yüzüne bakmadıkça gerçekten kız olup olmadığını öğrenemeyeceğinizi anlatmak için söylenmiş :d
  • fayfim  (11.11.13 00:11:45)
@glori

Ne eklicem.. Kıllı erkek, sik taşak görmeye meraklı olsam Chatroulette ye girerim.

Bu riski alan var mı? Ekleyen varsa yazsın
  • raskolnikov2  (11.11.13 00:16:58)
bence gayet olduğu gibi. sadece burada, reelden daha rahat davranıyor olması muhtemel. bu demek değildir ki reelde o dediklerini yapmıyor; yapıyor ama paylaşamıyor kimseyle diye düşünüyorum ben. ha bi de hatun olduğu kesin bilgi, hı hı.

  • devilred  (11.11.13 00:17:35)
ekleyip capsını atın buraya bende merak ettim simdi

  • mrthany  (11.11.13 00:20:23)
o kadar abaza diye laf ettik ben hayatta eklemem :)

  • fayfim  (11.11.13 00:24:16)
Yok mu beyler risk alan ? :/

  • raskolnikov2  (11.11.13 00:25:57)
@divit

İyi yapmışsın vakit kaybı. Duyurudan mı düşürdün yine?
  • raskolnikov2  (11.11.13 00:33:21)
Olm hatun düşürmek ne ayı mısınız :)) hoşlanmayabilirsiniz,sevmeyebilirsiniz ama dikkat ederseniz duyurunun başından beri siz giydiriyorsunuz kıza. Gördüğüm kadarıyla glori bugüne kadar bir kişiye bile hakaret etmedi. E bir iki cinsel duyuru açıp komedi cevaplar veriyorsa üstüne duyurumuzun abazaları kıza yazıyorsa ortada trolluk bir durum var mı :)

  • GibsonRules  (11.11.13 00:37:58)
Bende gerçek biri olduğunu düşünüyorum. Kim bu kadar uzun süre trollük yapabilir ki? Var mı yapan?

Bence okuduğumuz gibi biri. Sadece internet dışında bu kadar rahat olmayabilir.
  • aguilas negras  (11.11.13 00:49:18)
gibson birini savunuyosa orda durcan bi düşünücen.

  • ganyotçu  (11.11.13 01:48:09)
bence gok yeleli gibi birsey. reelde normal takilan bir kizdir, burada koyveriyordur. birakin eglensin, takilin, ciddiye almazsaniz siz de eglenirsiniz.

  • beriberi  (11.11.13 01:54:10)
@topkapiaksaray nasıl oluyor ya tanımadan görmeden buluşmak düşürmek filan

  • cunupkral  (11.11.13 03:02:15)
kadınsa sevişmek isterim. erkekse amına koyim.

  • sarhosken alinan hesap  (11.11.13 03:15:48)
Kadın mı erkek mi bilmiyorum ama eğlenceli duyurular/cevaplar veriyor.
Amacı eğlence gibi ama odak noktası olma isteği de olabilir.
Gerçek olduğuna inanmıyorum, ama eğleniyoruz sonuçta gerçek olup olmaması da çok fazla önemli değil bence.
  • basond  (11.11.13 10:10:53)
işte glori'nin amacı bu.

  • ermanen  (11.11.13 15:33:18)