[]

Digiturk mü DSmart mı?

Aslında kabloTV alıp internetle TV olayını birleştirmek istiyordum ama oturduğum binada Kablo hizmeti yokmuş :(
TVbu aboneliğim vardı kapattım, hiç de memnun kalmadım. Şimdi Digiturk'le Dsmart arasında kaldım, bilemedim hangisini alıyım.

EK: Bu arada şimdi baktım da Dsmart'ın da internet hizmeti varmış, nasıldır iyi midir acaba? TTnet aboneliğimi de kapatmış olurum süper olur..

 
eğer düz paket alacaksanız d-smart yok sinema-minema alacaksanız digiturk.


  • wallcan  (10.11.13 15:29:33) 
her ne olursa olsun d-smart


  • otopsicocugu  (10.11.13 15:31:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.