[]

ing. birine fazla deger vermek

anlamina gelen bi kelime yok mu?

overcare gibi bise geldi aklima ama oyle bisey yokmus:)


 
overrate


  • poyzn  (02.10.13 18:20:13) 
guzel bir deyim var, "placing on pedestal."

i.e. "I placed her on a pedestal in our relationship...i was wrong."

bu negatif anlamdadir tabii yazdiginizdan "gereginden fazla deger vermek" gibi anladim. daha cok uyari olarak kullanilir "stop placing x on pedestal" gibi.
  • kuja  (02.10.13 18:24:26 ~ 18:40:10) 
hehe türkçe'de de yokmuş ki bak.

aynen böyle yazdığın gibi, to care someone too much kullansana.
  • matchgrip  (02.10.13 18:31:05) 
overestimate


  • nereye bu gidis  (02.10.13 18:34:11) 
To value someone too much


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (02.10.13 18:37:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.