[]

"il divo" soundtrack

www.youtube.com

az önce mtv'nin sinema türk programında fragmanını izlediğim "il divo" isimli filmin fragmanı boyunca muhteşem bir müzik çaldı.. yukarıya linkini koyduğum videoda da 01:00 - 01:30 boyunca bir kısmı duyulabiliyor sadece.. bu parçanın adını bilen varsa ne mutlu bana..


 
neyse ben kendim buldum: gabriel fauré - pavane, op.50

tabii değişik orkestralarca seslendirilmiş.. filmde kullanılan şu versiyon imiş:

"Pavane in F-sharp minor op. 50"
Written by Gabriel Fauré
Performed by Choeur de l'Orchestre Symphonique de Montréal
Conducted by Charles Dutoit

hani ilerleyen günlerde başka merak edenler olur belki diye..
  • vercingetorix  (05.04.09 14:27:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.