Yavru kedileri birbirine alıştırmak

Merhabalar 1 haftadır evimde 2 buçuk aylık bir dişi kedi var.

Bugün 1 buçuk aylık bir erkek yavru getirdim eve arkadaşlık etsinler diye.

Fakat 15 dakkadır şöyle bir tablo var:

erkek yavru evi keşfediyor dolanıyor oyun oynuyor. benim dişi onun peşinde sinsi ilerliyor yaklaşınca hırlayıp bi pati atıyor. sonra erkek hiç tepki vermeyip uzaklaşıyor, dişi tekrar peşinde düşüp yaklaşıp bi tane pati atıyo. bu böyle sürüyo tanıştıklarından beri.

napsam ki? nası alışcak bunlar birbirine?

kendi hallerine bırak alışacaklar birkaç güne.

  • quasiromantic  (24.09.13 14:04:11)
Bir kaç gün kavga edip sonra alışıyorlar merak etme.

  • old possum  (24.09.13 14:21:32)
birbirine ulaşamayacakları fakat birbirlerine yakın yerde yemek yediriyordu kedilere fısırdayan adam.kokularına alışıyorlar böylece.

  • aşksız prens  (24.09.13 14:29:48)
bir de bu kedilere fısıldayan adam denen adam (programın adı my cat from hell animal planet kanalında yayımlanıyor) yine bu durumlarda gergin kedi için duvarların üst kısımlarına raf gibi kedinin tüneyebileceği şeyler yaptırıyor. bu şekilde kedi yukarıya çıkıp herkesi görebiliyor ve ortama hakim oluyor böylece de gerilmiyor. bir de ikisini de oynatman gerekli çok oynayınca bu kedilerin gerçekten insanileştiğini fark ettim. o enerjiyi atması lazım. bu şekilde iki saldırgan kediyi arkadaş ettiği bir bölümü internetten bulup izleyebilirsin. ben de bakayım. bulursam linki eklerim.

buldum bile:)
www.youtube.com (bu bayağı iyiymiş)

www.youtube.com

olta oyuncak önemli:)
bir de kedi otundan bahsetmişler
  • kaputt  (24.09.13 16:59:01 ~ 17:10:14)
kendi hallerine bıraktım.

bağırış çağırış olmadan beraber alt alta üst üste patili ısırmalı kaçışmalı oynamaya başlamaları 4 saat sürdü :)

ara ara ev sahibi kızım yine bir iki hırlıyo ama tahminimce yarına best buds moduna girerler. ikisi de çılgın oyuncu çünkü =)
  • matchgrip  (24.09.13 18:22:54)
Birkac gune hirlama tamamen biter merak etmeyin :) ama tirnaklarini kesin ikisinin de ya da vet. Hekim kessin, nolur nolmaz gozlerine gelebilir patilestiklerinde

  • mutlusismankedi2015  (17.10.13 23:00:24)
tırnaklarını kes, sal gitsin sonra onlar halleder.

  • mutevazi  (17.10.13 23:01:28)