İspiyonlamada "Daha önce yazılmış zaten bu" yok

Daha önce vardı. Şimdi önceki biriyle bire bir aynı bakınızı vererek ikiz entry girmiş kişi ispiyonlanamayacak mı?

ispiyonlanamayacak. neden böyle bişey yapıldı dersen hiç bilemiyorum.

  • tepedeki psychedelic adam  (19.09.13 01:24:43)
eskiden bircok sey vardi azaltmislar ya. bence de sacma olmus.

  • bohr atom modeli  (19.09.13 01:28:54)
ssg: "zaten teorik olarak birebir entry yazılması imkansız bik bik bik"

böyle birşeyler demişti.

mesela: sdf asdf asdf sdfa sdfasdfkdfas fasdkfasdkf

yerine

örneğin: sdf asdf asdf sdfa sdfasdfkdfas fasdkfasdkf

yazarsanız gayet tabi mümkün.
  • sarhosken alinan hesap  (19.09.13 01:34:44)
Sadece bakınızdan oluşan entry'ler var ve aynı başlıkta klonlanmış gibi tıpa tıp aynı 2 hatta 3-4 entry var. %100 ispiyon malzemesi yani. Çok yanlış bir hareket olmuş kaldırılması.

Acaba bu ispiyonlamanın tekrar açılması için ne olması gerekiyor onu merak ediyorum. Yani bir başlığın altına 50 tane sadece (bkz: kedidir kedi) bakınızından oluşan entry'yi 50 ayrı kişi, hatta 50'sini de aynı kişi girse ne olur? Şimdiki durumda formata uygun sayılıyor.
  • sweet child o mine  (19.09.13 01:50:52 ~ 01:53:33)