Boğaz manzaralı canlı müzik yapan nezih bir yer

Selamlar,

Yurtdışından çok önemli misafirlerimiz gelecek, onları başlıktaki gibi bir yere eğlenmeye götürmek istiyoruz. Bu kriterlere sahip bildiğiniz yerleri ortalama bi fiyat belirterek yazabilir misiniz?

canlı müzik zor. tarz yerler arıyosan:

anjelique
reina
sortie
shilai
nu teras
zelda zonk
pera roof
marmara roof
  • ethros  (12.09.13 09:11:52 ~ 09:12:02)
Tarz yerler de olabilir; ama fiyat çok önemli. 25 kişi için grup indirimiyle kişi başı 50-60 alkolsüz mümkünse menüyü fixleyebileceğimiz bir yer olsun, misafirlerin de alkol ücretlerini yine biz ödeyelim diyoruz. Bu mekanların fiyatlarına biraz baktım da, 100den aşağı durmuyor çoğu. Benim yazdığım kriterlere uygun mekanlar var mı acaba?

  • aitlik eki alamayan  (12.09.13 09:39:40)
o fiyatlara biraz zor gibi istenilen kriterler.
küçük bir tekne ile boğaz gezintisi yapabilirsiniz bir alternatif olarak. yemek ve içki de veriyorlar.
www.bogazdagezi.net
  • mat couthon  (12.09.13 09:48:58)
ulus29

akşam restaurant olayı var, belli bi' saatten sonra club konseptine geçiyor ama. kelle başı 150 minimum.
  • brotha b  (12.09.13 09:58:22)
@brotha b çok pahalı olmuş o, üstelik minimum diyorsun :/

@mat couthon, tekne işine bi bakayım ben.
  • aitlik eki alamayan  (12.09.13 10:02:24)
tekne için kişi başı 120-140 arası istediler :/

  • aitlik eki alamayan  (12.09.13 13:15:37)
sonraki yorumunda yemek de demişsin.

2 öneri daha:

karaköy balıkçısında rakı-balık
biraz standart ama istiklal midpoint
  • ethros  (12.09.13 15:07:38 ~ 15:07:58)