kilo verme&kas yapma

kilolu bir insanım, evet. o kiloları verecem, ama nasıl? şu halimle spor salonuna gitmeye çekiniyorum, yani kilomdan dolayı değil aslında tam olarak çünkü omuzlar sağolsun kilomu göstermiyorum pek fazla. yine de ne bileyim, kendimi sanki spor salonunda vücut çalışan bir ayıcık gibi hissedecem (denendi onaylandı). bu yüzden evimdeki koşu bandında düzenli olarak spor yapma + dengeli beslenme ile öncelikle biraz zayıflayıp özgüven kazanmak, sonra kazandığım bu özgüveni spor salonunda vücut çalışmak suretiyle harcamak istiyorum. yağı kasa çevir şeklinde öneriler alıyorum sürekli ama emin olamadım, ne yapmak gerekir, hangisi daha mantıklı vs.

not: boy-kilo soracak olursanız akşam ölçüp yazayım. tartıya çıkmayalı yıl oldu ulan allah kahretmesin.

(bkz: p90)
(bkz: p90m)
(bkz: p90x)
(bkz: p90x+)
  • she was my baby  (04.07.13 15:25:49)
youtube gir. barstarrz yaz. videoları izle. konu hakkında bilgi sahibi olursun. birde güzel bir beslenme programı yaptın mı tamamdır. tabi ilk zamanlar oradaki hareketleri yapamazsın başlangıç programlarıda var onları uygularsın. ben neredeyse 2 yıldır böyle çalışıyorum ben bile bazı hareketleri yapamıyorum hakkıyla.

  • lathspell  (04.07.13 15:36:51)
dizlerinizi seviyorsanız koşu bandında kesinlikle koşmayın, tempolu yürüyüş olabilir ama koşu asla.

  • lebbanen  (04.07.13 16:11:00)