[]

Sağdaki "feedback" tuşu

Bug ve özellik isteklerinizi listelemeniz için bir geridönüm sitesinde ekşi duyuru sayfası açtım.

Yeni özellik istediğinizde oraya ekleyip sonra da diğer yazarların da oyları ile öncelik sağlanabiliyor. Ayrıca hata buldugunuzda "Report a bug" diyerek doğrudan bana ulaşabiliyorsunuz.

Sistem ne yazık ki İngilizce. Ama sanırım Türkçe çevirisi falan yapılıyordu.

Feedback verdiginiz site tamamen eksi duyuru'nun disinda bir site. eger login olacaksaniz, bambaska bir siteye login oluyorsunuz. Eksi Duyuru ile iliskisi yoktur bu sitenin.

 
ne guzel.


  • lejant  (23.02.09 22:09:14) 
tuş ilk solda çıkıyordu, çok iyi olmuş sağa alınması.


  • blackidom  (23.02.09 22:10:12) 
firefox ile birlikte noscript kullananlara not: uservoice.com domainine izin vermeniz gerekiyor.


  • sourlemonade  (23.02.09 22:32:29) 
şimdiden söyleyelim;

lütfen sistemi abuse etmeyiniz. hani anonymous olarak post edildiği için "ekşi duyuru bana karı bulsun" tarzı şeyler yazmayınız. biliyorum yapmazsınız zaten de, uyarımızı yapmış olalım.
  • deckard  (24.02.09 00:02:52) 
burada logged in olmama rağmen feedback'e tıklayıp başlıklardan birine tıklayınca login olmam gerektiği yazıyor ve login olamıyorum çünkü internet kullanıcısı değilim. sözlükten geliyorum buraya.

ne yapmalı?
  • andy kaufman 2  (24.02.09 00:10:34) 
isteklere yorum yapamiyor muyuz? comment kismindan denedim ama olmuyor

edit: gelismis aramayi tee ne zamandir soluyordum, sonunda olacak sanirim:) ayrica insanlarin gozune sokacak derecede buyuk olmali bence. yorumu oraya yapamadim buraya yapiyorum.
  • ermanen  (24.02.09 00:41:34 ~ 00:51:00) 
feedback tuşuna basınca çıkan penceresinde bir türkçe karakter problemi var.


  • lhun  (26.02.09 19:20:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.