reçete tercümesi "eczacıların dikkatine" capsli)

ekteki fotoda neler yazıyor bir yardımcı olsanız. yanisadece ilaç adı değil de hastalık mı hastalık ise nedir. ilaç ise ne ilacı gibi bilgilere ihtiyacım var. daha doğrusu bir boşanma davasında darp edildiği ile ilgili sunulmuş bir belge bu. darp veya şiddetle mi ilgilidir bana bu bilgi lazım. teşekkürler şimdiden.

tıpla ilgim yok da 24 yıllık tecrübeli hasta olarak sağ tarafta parantez içinde yamulmuyorsam arveles ve metpamid yazıyor.

  • sizofren hayaller  (10.05.13 14:16:52)
parantezli bölümün altdaki metpamid diğerlerini okuyamadım antiemetik.

  • zkanpekte  (10.05.13 14:20:11)
ilaç isimleri sizofren hayallerin dediği gibi.

onların üstünde sanırım hemogram yazıyor. ilaçların altında yazanlar için de 01.20'deki kan tahlili sonuçları normal gibi bir şey anladım ben.

sol tarafa gücüm yetmedi.

ağrısı ve bulantısı vardır ondan vermişlerdir ilaçları. ağrı ve bulantı yaşanan olaya bağlı psikolojik kaynaklı da olabilir , darbelere bağlantı da olabilir.
  • diyet yapan panda  (10.05.13 14:54:52)