[]

Wordpress & Hostgator

1 hafta once wordpress.com'dan bir domain + host almistim. yani wordpress kullanaraktan siteyi hazirlayip domainimi kullanabilecektim. dun de hostgator'dan bir host aldim, wordpress'deki domain ise duruyor. hostgator'a da wordpress yukledim. simdi yapmak istedigim wordpress'ten aldigim domaini ve hostgator hostunu kullanmak. wordpress'in hostuna ihtiyacim yok. bunun icin yanlis anlamadiysam wordpress'e gidip, domain ayarlarina gidip nameserver olarak hostgator'un bana mail ile yolladigi nameserver'lari girmem gerekiyor. bunlari 1. ve 2. nameserver olarak girdim, ve 3. ve 4. nameserverlara da wordpressin kendi verdiklerini yazdim. sorun su ki hala wordpress.com'daki site aktif, yani bir suru ayarlarin acik oldugu hostgator ustundeki wordpress plugin'i hala aktiflesmemis ve bu plugin'in verdigi wordpress control panel'ine de giremiyorum. ne yapmak lazimdir?
 
1,5 gün sürer kimi zaman 2 gün.

www.who.is çekin bakın
  • fukka  (07.05.13 17:08:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.