10 satırlık bir Çeviri(cik)

Gramerde sıçmamak için buradan yardım alayım dedim. google transtlate demeyin lütfen, ben ondan daha iyi çeviririm grameri düzgün olsun istedim.

vaktim yok demeyin, vakti olmayan bir bölüm çevirsin imece yapalım.

tr->eng

1)

Firmamız kargo taşımacılığı, inşaat malzemeleri, elektrik tesisat malzemeleri, her türlü ev elektroniği, temel gıda maddeleri, tekstil, mobilya alanında hizmet vermektedir.

2)

Yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet gösteren firmamız daha çok Irak ile ithalat-ihracat yapmaktadır.

3)

Firmamız 2006 Yılında Tamamı Ödenmiş 600.000 YTL sermaye ile kurulmuş olup her geçen gün kendi alanında ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

4)

Firmamız gerek yurtiçi gerek yurtdışı piyasalarda alanının en iyi olma hedefine güçlü ve kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

5)

Firmamız yurtdışında genel olarak Irak ile ticaret yapmaktadır. Uzun yıllardan beri edindiğimiz tecrübe ve deneyim sayesinde bu pazarda dahada ilerlemekteyiz.

Our company provides services on cargo transportation, construction materials, electrical materials, all kinds of home electronics, staple food items, textiles and furniture.
Our company operates both domestic and international and has mostly import-export connections with Iraq.
Our company was established with an all paid capital of 600.000 TL and keeps growing in its own field everyday.
Our company proceeds on the way of becoming the best on both domestic and international market with its strong and decisive steps.
Our company generally does business with Iraq abroad. With our experience and expertise for many years in this market we keep moving on in our field.

Öyle genel bi şekilde çevirdim, çokça hata çıkar herhalde ama bi iskelet oluşturur..
  • erostrada  (14.02.09 12:50:26)