[]

Atatürk Havalimanı D&R Philips ürünleri

Bir soruyla daha karşınızdayım,

Atatürk Havalimanındaki D&R'da satılan Philips in ürünlerini gördüm. Zaten burada tonla farklı ürün satılıyor (fotoğraf makinası dahil). Bunlar siyah üstüne mavi çizgili paketler halinde vücüt traş aletleriydi sanırım. Lakin uçuş öncesi isimleri aklımda kalmadı.

Şimdi philipsin sitesine baktım da

www.usa.philips.com

bu ürünlerin paketli halimi bunlar yoksa Türkiye'de olmayan ürünleri mi orada satıyorlardı merak ettim.

Bilen gören?

 
evet body groom. ve heryerde satılıyor.


  • dokunmakalbime  (23.04.13 16:00:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.