[]

borç kapatmaca - banka kredisi & kyk ödemeleri

1. Bir bankadan zamanında çekmiş olduğum kredinin çoğunu bir anda kapatmak istiyorum. Yani tamamen kapatacağım kalan kısmı. O zaman daha az faizle yırtmış olacağım değil mi?

2. Yine aynı şekilde kalan KYK ödemelerimi bir anda kapatmak istiyorum. Mümkün müdür böyle bir şey? Mümkünse direkt Ziraat Bankası'ndan ödeyebiliyor muyum tamamını?

Teşekkürler.

 
1. evet. ama aldığınız kredinin sözleşmesinde erken kapama cezası olabilir. onu da göz önünde bulundurun.
2. bilmiyorum.
3. milli piyango mu çıktı :)
  • ben smyrna  (20.04.13 22:22:15) 
3. Eheh, yok ya meraktan sordum :D
Teşekkürler =)

  • vercingetorix  (20.04.13 22:27:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.