"Dedirten" Kalıbı

Bu "dedirten" olayı sözlükte ispiyon gerekçesi mi? Günde 200 tane görüyorum. tanım tanım devamı örnek alıntı ya da bkz değil olarak ispiyonlanabilir mi yoksa serbest mi?

ispiyon gerekçesi değil

  • rotten head  (15.04.13 07:32:25)
dedirten kalıbını kullanmak, istenmeyen ve çokça da dalga geçilen bir eylem. tek başına çaylaklığa sebep olmaz ama ilk hatada uçmaya yol açabilir. not düşülsün diye ispiyonlanabiliyor.

  • zgrydn  (15.04.13 08:45:15)
benim diğer hesabımda modlogda var bu ama şimdilerde sözlüğün ebesine kaydıklarından kimsenin umrunda değil. ayrıca bfik yüzünden çaylak olmuşluğum var ki şimdi millet bfik yaparak en beğenilenlere giriyor.

  • orijinal nick bulamadim  (15.04.13 09:12:20)
5 sene kadar önce daha sözlükteki ilk zamanlarım.
yaklaşık 300 entryim vardı ve hiç silinen, hatalı entryim yoktu.

ve ilk dedirten kalıbını kullandığım zaman beni 15 gün çaylak yapmışlardı:)

demem o ki, o zamanlar modlar uçuracak adam arıyorlardı. yazar sayısıda 10binin altında idi. şimdi kimsenin umurunda değil gibi bence.
  • enkolaykullaniciadi  (15.04.13 09:16:07)