Star tv'deki "sex" yazılarının amacı ve sebebi?

Merhaba, böyle bir şey olduğunu farkettim:

b1303.hizliresim.com

bunlara bilinçaltı mesaj da deniyormuş. Neden böyle bir şey yapma gereği duyuyorlar? Bunu yapmalarındaki amaç nedir?

  • achtundsiebzug  (06.03.13 17:55:43)
Vallahi seksten başka her şeye benziyor. Mastürbasyona bile daha çok benziyor resmen.

  • bahçelidevlet  (06.03.13 17:56:45)
sanal medyada dikkat çekmek ve hit arttırmak için bir kurnazlık olabilir. rating sistemi değişecek diyorlardı.

  • thekingsofrock  (06.03.13 18:10:55)
(git: michaelsikkofield.blogspot.com)

  • xsades  (06.03.13 18:10:56)
keşke bunu yapanları bulabilsek de sorsak :D

  • frodox  (06.03.13 18:22:15)
Star ile alakası yok Acayip Hikayeler ile alakası var onun. Bir dizi yapımcısı olsam yapacağım ilk şey bunlar masonik simgeler koymak falan. İnternet ortamında hit olmak için

  • secilmis uye  (06.03.13 18:26:39)
ben göremedim ama, velev ki orda "sex" gördük, ne oluyor yani? beynimiz o kadar gerizekalı mı da "hmm sex diye bişi okudum, gideyim bari sex manyağı olayım ya ben" falan diyor?

"it's not a bug, it's a feature" diye bi' deyiş vardır kompiter programcıları arasında. ona benzetiyorum böyle şeyleri. belli ki kasten yapılmış hani aynı desen biçok yerde. belki cidden ellerinde bi tek bu varır ve asıyolardır. belki de insanların bunu konuşmasını istiyolardır. yıllardır kafa sikiyorlar zaten yeterince "subliminal subliminal" diye.
diziler de acayip hikayeler falan zaten. edebî şeyler sanatsal şeyler var yani dizide. elbette olabilir böyle easter egg tarzı şeyler.
her şey sex her şey beynimizi ele geçiriyolar amk.
  • hjarteblod  (06.03.13 18:26:58 ~ 18:27:43)
bugün azılı bir seksomanyaksam sebebi star tv yapımlarıdır. hımpfhss..

  • kargn  (06.03.13 18:35:50)
sikko sikkolamış

  • thekingsofrock  (06.03.13 18:49:49)
google'da subliminal advertisement vs yaz.araştır oku, bunun örneği çok var, coca cola vs. zamanında az uğraşmamış.

  • karpuzpeynirekmeksu  (06.03.13 19:03:15)
Subliminal mesaj, konu daha önce 06.02.2013 habertürk tv öteki gündem programında konunun uzmanları tarafından işlenmişti;
haberturk.tv

  • sakman  (06.03.13 19:03:49)
tamamen subliminal mesaj açık ve net . zaten medyayın neye hizmet ettiği çok aşikar neyse tartışmaya girmek istemiyorum..

  • tociess  (06.03.13 20:10:07)