"@" işaretini koyunca isim neden çıkmıyor artık?

arkadaşlar facebook'ta mesela youtube'daki bir videoyu paylaşırken açıklama kısmına "@mehmet" yazınca arkadaş listemizdeki mehmet in ismi çıkar ve onu seçerdik. onlarca kez denememe rağmen çıkmıyor artık. sorun bende midir?

sendedir. ya da mehmet'tedir.

  • rotario  (13.01.13 16:34:02)
bende sorun yok. başka tarayıcılarda denediniz mi?

  • violetsky  (13.01.13 16:34:56)
@rotario; hocam mehmet sadece bir örnekti. hiçbir arkadaş link haline gelmiyor.

  • yokumbenburda  (13.01.13 16:35:11)
@violetsky; hocam normal facebook profilimden bir durum paylaşmak istediğim zaman sorunsuz isimler çıkıyor. ancak youtube üzerinden video paylaşmak istediğim ve o paylaşımda bir arkadaşımı etiketlemek istediğimde çıkmıyor. alternatif bir çözüm yolu önerebilecek kimse var mı?

  • yokumbenburda  (13.01.13 16:40:12)
abi youtube videosu paylaşma şeyi değişti Facebook'ta. Instagram-Twitter atışması gibi Youtube-Facebook atışması mı oluyor diye düşünmedim değil.

Şöyle yap, videonun linkini kopyala, Facebook'ta durum güncellemesi olarak yapıştır, bikaç saniye sonra altında youtube videosu çıkacaktır, linki sil, @mehmet yaz mehmeti seç.
  • hjarteblod  (13.01.13 16:41:22)