Ultrabook i3 mü i5 mi

Şimdi internette gezinmeye,film falan izlemeye yarayan beni yormıcak ultrabook alıcam..i3 ile i5 arasında 200 lira fark var..Sizce i3 yeterli olur mu benim için yoksa i5 mi almam gerekir?

seneey değiştiririm diyorsan i3 yoksa 200 tl daha verip i5 derim

  • kisa  (07.12.12 08:58:01)
i3 ile i5 arasındaki fark, senin kafanı yormana değmeyecek bir fark. 200 lirayla SSD alırsın, i5'e el sallarsın. Günlük işlerde inanılmaz fark yaratır.

Crysis 3 2GB ekran kartı istemiyor, olsa fena olmaz diyor. Fakat 2GB istiyor diye okuyanlar, her şeye fazladan para veriyor. Sıkıntı da burada başlıyor.

Neye ihtiyacımız olduğunu bilirsek, istediğimiz şeye de daha çabuk kavuşuruz.
  • ahmetcan44  (07.12.12 09:35:50)