[]

3D televizyonlar & monitör

bugün lg marka 3D bir televizyonda animasyon film izledim ve hoşuma gitti. acaba pc'de aynı keyfi alır mıyım diye bir bakayım dedim ve aşağıdaki capslerde gördüğünüz gibi bir sonuç elde ettim. fakat gözlüğüm olmadığından işe yarar mı bilemiyorum. bu işten anlayanlar varsa onlara soruyorum, acaba yine aşağıdaki linklerde gördüğünüz gözlüklerden alırsam olumlu sonuç alır mıyım yoksa aldığımla kalır mıyım?

capsler:
1) (bunun çizgileri yanlamasına)
a1210.hizliresim.com

2)(bu da dikey)
a1210.hizliresim.com

3) bu animasyonun normal hali
(sanırım bu iki görüntü üst üste gelince oluşuyor 3d)
a1210.hizliresim.com

satın almayı düşündüğüm gözlükler:

4)tinyurl.com
5)tinyurl.com

 
O güzlükler sadece LG televizyonlarda ve RealD-3D sinemalarda işe yarar. Bilgisayarda 3D izlemek istiyorsan nvidia'nın gözlükleri ve kurulması gereken sürücüleri var. Pahalı.


  • harzem  (31.10.12 18:36:31) 
Bilgisayarda 3 d izlemek inan çok gereksiz ve keyifsiz. Bu yüzden sakın satın alma, parana yazık. 3 d performans monitörlerde yerlerde sürünmektedir.


  • white35  (31.10.12 18:37:37) 
ısrarcı olmak istemem fakat izlediğim tv'de de gözlüksüz böyle görünüyordu sanki?


  • jamiro  (31.10.12 18:38:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.