bir hediye olarak "sütyen" ve alınacak yer...

sevgili bayanlar;

6 gün sonra nişanlımla nişanlanışımızın 3. ayı. uzun senelerdir de flört dönemi yaşadık.
çok şükür.

neyse, kendisinin sütyene ihtiyacı olduğunu çok gizli kaynaklardan öğrenmiş bulunuyorum. (veya g*tümden sallıyorum)
pek anlamam bu işlerden doğal olarak ama az sonra tarif edeceğim model tarzında bir şey almak istiyorum

söyle ki;

-renkleri cıvıl cıvıl
-bikini üstü tarzı (boyundan ve sırttan bağlanan, ipli yani)
-göğsü saran pamukumsu yapılı

aradığım özellikler.
evet biraz fantastik oldu ama vardır heralde böyle bir model. (foto da bulamadım ki nette)

uzun lafın kısası ben böyle bir şeyi nerden bulabilirim?
(şu sıralar maddi durum çok kötü, marka olması gerekmiyo işporta da olsa olur gayet, ist. avrupa yakasında bir yer önerirseniz ne mutlu bana)

okuduğunuz için teşekkürler.

leon cum pek alakalı olmucak ama bence bi bayan sütyen alırken göğsü saran ama biraz sert yapılı olmasına bakar ki dik görünsün boyundan bağlamalılarda boynu acıtır sarkık gösterir diye tarafımızdan pek tercih edilmez. ama tabi nişanlınız hanım öle kullanıosa da bilemeyiz :)

  • sevii  (10.12.08 00:23:53)
:) tavsiyeniz için teşekkürler ama biyerde görmüştüm çok hoşuma gitmişti ordan esinlendim ben de. bulunsun canım, evde filan giyer rahat rahat oh mis

  • leon  (10.12.08 00:27:32)
o zaman sorun yok :) istanbullu değilim ama bi bayan olarak sütyen bulabilcein yerler çok var bu iç çamaşırı mağazaları oluo yha atlet kilot falan satıolar oralardan makul fiyatlara bulursun ha sana marka olanı satmak isterler ama sen kanma dışarda tezgaha serilmişleri mutlaka vardır :)

  • sevii  (10.12.08 00:29:52)
metrocity de la senza var, marks spencer, katia mı ne var bi de adını bilmedigim bi yer daha vardı. oralara bakabilrisin. ha bi de, mecidiyekoy civarındaysan buralarda iki dukkandan biri ic camasır satıyor.

www2.victoriassecret.com

surda da istemedigin kadar model var.
  • bryan fury  (10.12.08 00:34:24 ~ 00:38:12)
canım ayıp değil günah değil yha bir hediye işte ne var bunda :)

  • sevii  (10.12.08 00:34:29)
l'seiza a mı ne öyle bir marka vardı sanırsam park bravo ile aynı kişinindi.

la senza imiş=)

dediğim gibi park bravo olan yerlerde vardır.

edit: 13 saniye ile kaçırmışım:(
  • dambil  (10.12.08 00:34:37 ~ 00:35:55)
valla kotu sutyenler de harbi kotu oluyo yani o yuzden alacaksaniz harbi kaliteli olmasi lazim
victoria's secret derim
baska da bir sey diyemem
  • bitterlemon  (10.12.08 04:33:05)
pazarları falan gez hacım .. en azından uzerinde gorursun satıcının ..abi bi de iplisini takarsan ona da bakayım gibi.. degerlendir bak bunu ;)

  • weird  (10.12.08 04:33:15)
bugün beşiktaş ve ortaköy civarlarında olacağım, bulurum inşallah ordan.

ucuz istiyorum çünkü gerçekten param yok arkadaşlar.
  • leon  (10.12.08 12:07:46)
ucuz diyorsanız kesinlikle loya. hem renkli, hem bikini tipinde modeller var hem de ucuz. alt+üst 25 ytl ye bulabilirsiniz. kadıköy bahariyede mağazası var.

  • susannah  (11.12.08 00:27:35)
miss claire'in ürünleri gayet güzel.ykmlerde var, istiklalde var falan...

  • fedaialkolik  (14.12.08 20:17:04)